Selena Gomez uśmiecha się w "raju" podczas słonecznej ucieczki w promieniach słońca ze swoimi bestiami na Hawajach

Fani są coraz nowe spojrzenie na wszystkie zabawy Selena Gomez i jej dziewczyny miał ponad Nowy Rok na Hawajach. Ona jest wszystkie uśmiechy podczas noszenia błyszczącej srebrnej sukienki w tym epickim zdjęciu throwback.

Selena Gomez i jej najbliższe przyjaciółki wybrały się w noworoczną podróż na Hawaje, aby zadzwonić w 2020 roku. Podczas gdy 27-letnia piosenkarka zamieściła tylko dwa zdjęcia z podróży Instagram, teraz możemy lepiej przyjrzeć się całej miłości, którą była otoczona, dzięki zdjęciom, którymi dzielą się jej przyjaciele. Jej przyjaciółka Caroline Franklin podzieliła się zdjęciem z siebie, Seleny i reszty swoich kumpli do jej opowieści Instagram na 17 stycznia. Panie są widziane w sukienkach pasiastych pozujących na trawie przed wynajmowanym domem, wszystkie wyglądają tak uroczysto.

Podczas gdy jej przyjaciele stoją wokół niej, Selena jest postrzegany klęcząc na ziemi, i ma ręce umieszczone razem tuż pod jej brodą. Ona ma na sobie wspaniałe, lśniące srebrne mini sukienka z paskami spaghetti. Dla akcesoriów, Sel jest utrzymywanie rzeczy proste z tylko para ciemne okulary słoneczne. Nawet jeśli wydaje się, że słońce zachodzi z chmur w tle zdjęcia. Wszystkie panie są boso, co wydaje się mieć rację, ponieważ są to przecież Hawaje.

Bestia Seleny Courtney Lopez jest na zdjęciu, a także podzielił się zdjęciem zrobionym w tym czasie do jej Instagram. Wszyscy są w tych samych pozycjach, ale piosenkarka "Look At Her Now" ma ręce triumfalnie w powietrzu czyniąc "powiesić dziesięć" znaków z jej rąk. Courtney podzieliła się zdjęciem z 10 stycznia na cześć Seleny, która porzuciła swój nowy album Rare.

Courtney napisała w podpisie: "Uroczystości są w porządku, bo rzadko się zdarza!". ???? Jestem z ciebie taka dumna, @selenagomez. Dziękuję, że pozwoliłaś mi być malutką częścią zespołu i że ciągle otwierasz swoje serce, za to, że jesteś tak samo odporna i miła, jak ty, pomimo tego wszystkiego, co napotkałeś. Kocham cię. Idź na stream, kup go, podziel się nim."

Obejrzyj ten post na Instagram Nowe/starsze zdjęcie Seleny na Hawajach??????! @caro_franklin Via Instagram Stories. #selenagomez #selena #selenator #selenatorów #SG2 #wowp #fanów #rare #lookathernow #loseyoutoloveme Poczta udostępniona przez Fan Account (@gomezupdatesmarie2) 17 stycznia 2020 r. o 5:39 rano PST.

To takie zabawne widzieć Selenę z jej ciasnym kręgiem wspierających ją przyjaciół. 8 stycznia opowiedziała The Wall Street Journal o tym, jak pomagają jej utrzymać ziemię, włącznie z uwolnieniem jej od mediów społecznościowych. "Wróciłam do [Instagram], bo wydawałam muzykę, ale właśnie powiedziałam wczoraj mojej najlepszej przyjaciółce Courtney [Lopez], będę musiała zdjąć ją z mojego telefonu wkrótce", podzieliła się o swoich planach, aby zrezygnować z "grama". Dodała, że jej kumple "wiedzą, że mam uzależniającą osobowość, a to może być niezdrowe", odnosząc się do Instagramu.