Sunny Hostin Swoons Over Brad Pitt & Jennifer Aniston na SAG Awards: "I Love Them Together

Sunny Hostin nie ma dość Brad'a Pitt'a i Jennifer Aniston. Współgospodarz 'The View' absolutnie tryskał o ich spotkaniu SAG Awards w programie 21 stycznia i powiedział, jak bardzo 'kochała ich' jako parę.

Sunny Hostin jest jednym z nas! Współprowadząca The View, 51 lat, dała do zrozumienia, że stoi na czele Brad Pitt, 56 lat, i Jennifer Aniston, 50 lat, po tym jak exy się połączyły, i okazało się, że trochę flirtuje za kulisami SAG Awards. Współgospodarze omawiali to niesławne zdjęcie zrobione podczas pokazu nagród 19 stycznia, na którym Brad delikatnie chwyta byłą żonę za rękę, podczas gdy oboje się uśmiechają. Podczas gdy Whoopi Goldberg, choć zbiorowa freakout na tym zdjęciu był trochę śmieszny, Sunny był o tym wszystkim. "Po prostu tak bardzo ich razem kocham" - powiedziała, trzymając się za serce, z uśmiechem na twarzy. Zwróciła uwagę, że wyglądało to tak, jakby palec Jen był w tej chwili skręcony w klapie Brada, co sprawiło, że znów mrugnęła. I jest daleka od drugiej gwiazdy, która kibicuje Bradowi i Jen, by mogli wrócić do siebie, mimo że rozwiedli się w 2005 roku.

Wendy Williams poświęciła 20 stycznia obszerną część swojego segmentu Hot Topics. "Spójrzcie na niego, trzymajcie jej nadgarstek delikatnie, ale świadomie, i spójrzcie na nią", Wendy tryskała podczas swojego podsumowania SAG Awards. "W mojej głowie, ci dwaj zaczepili się wielokrotnie, mimo że nie jest oficjalnie rozwiedziony. Chcę, żeby wrócili do siebie." Przyznała, że są pewne problemy, które mogą przeszkodzić w ich romantycznym zjednoczeniu. Mianowicie, że Brad ma sześcioro dzieci z kobietą, z którą ją zdradzał, gdy byli małżeństwem. Ale podkreśliła, że "ludzie źle robią, a potem dorastają!"

Nawet najlepsza przyjaciółka Jennifer, jej Przyjaciółka, współgwiazda Courteney Cox, jest pro-reunionistką. Courteney nie zachowywała się subtelnie, gdy zaczęła lubić dziesiątki postów o zdjęciu SAG na Instagramie, zaledwie kilka godzin po występie. Jak sądzisz, jak wyglądała ta rozmowa tamtej nocy?

Zanim Jennifer i Brad się poznali, został zauważony, gdy za kulisami oglądał jej mowę akceptacyjną po zdobyciu nagrody dla najlepszego aktora drugoplanowego za "Once Upon A Time"... W Hollywood. Wyglądał na zanitowanego i w pewnym momencie wykrzyknął "oh, wow". Jen nazwała to "słodkim" podczas rozmowy z reporterami.