Ta ekskluzywna oferta WW może nam pomóc w osiągnięciu zdrowia jak nasze ulubione cele.

Często zwracamy się do celebrytów po inspirację, gdy szukamy sposobów nie tylko na to, by być zdrowym, ale i pozostać zdrowym. Niektóre z ich przemian są tak oszałamiające, że od razu wiemy, że muszą mieć WW (dawniej Weight Watchers), aby podziękować. Dzięki naszej ekskluzywnej ofercie, każdy może rozpocząć swoją własną podróż wojenną, która może zaowocować miłością do siebie, wyższą energią i niebiańskim wyglądem!

Kupuj z nami: 4 Witaminy i suplementy Must-Have warte pracy w codziennej rutynie Przeczytaj artykuł

Dzięki naszej ofercie rezygnujemy z opłaty startowej i możemy zaoszczędzić 40 procent! Jak to wygląda na umowę? Wykup plan abonamentowy, czy to Digital, czy Studio, a opłata startowa zostanie zniesiona! Do wybranych planów sześciomiesięcznych dołączamy nawet książkę kucharską pełną pysznych przepisów! Alternatywnie, możemy wybrać plan Coachingu dla jeszcze bardziej dogłębnego doświadczenia. Ta oferta nie będzie dostępna długo, więc nie czekaj! Dzisiaj może być dzień, który wszystko zmieni.

Dzięki WW możemy łączyć się z innymi członkami, otrzymywać wnikliwe lekcje stylu życia, tworzyć plan posiłków i śledzić nasze postępy, a zanim się o tym dowiemy, możemy zostać całkowicie przekształceni wewnątrz i na zewnątrz! Te gwiazdy są doskonałym przykładem tego, co plan wojenny może zrobić dla każdego, kto się zapisze. Wskazówka: Może on zrobić wspaniałe rzeczy!

Zobaczcie to: Nasza Weekly Exclusive Offer: Oszczędzimy 45% w 2 miesiącach WW Digital. Tylko w ograniczonym czasie. Kliknij, aby otrzymać tę ekskluzywną ofertę!

Kate Hudson

Kate Hudson jest obecnie światowym ambasadorem na rzecz wojny. W filmie Instagram wyjaśniła, dlaczego zdecydowała się nie tylko użyć WW, ale także zachęcić innych do tego samego.

"Moje 'dlaczego' to tak naprawdę moje dzieci, moja rodzina i długowieczność - chce być tu tak długo, jak tylko mogę", powiedziała. Nazwała rodzinę WW "idealną społecznością", która pozwala ludziom osiągać ich osobiste cele na swój własny sposób, niezależnie od tego, jakie są to cele. Hudson powiedziała, że "zdrowie i dobre samopoczucie" to jej najważniejsze priorytety, ale każdy może ustalić swoje własne priorytety z własnym planem! WW chce, aby każdy budował "zdrowe nawyki", czy to w celu lepszego odżywiania się, ćwiczeń fizycznych, czy po prostu budzenia się ze szczęściem każdego dnia.

"Wierzę, że musimy świętować różnorodność w tym, jak każdy chce świętować swoje ciało" - głosiła Hudson, co doskonale pasuje do celu wojny - i naszego!

DJ Khaled

DJ Khaled, którego pełne nazwisko brzmi Khaled Mohamed Khaled, udokumentował swoją osobistą podróż wojenną na portalach społecznościowych, gdy został mianowany ambasadorem programu. Podzielił się swoimi postępami z milionami zwolenników, wyjaśniając, że "być wielkim to być zdrowym". Dla niego oznaczało to utratę wagi poprzez przyjęcie zdrowszego stylu życia. Częścią tego, co przyciągnęło Khaleda do WW, był fakt, że mógł pracować nad osiągnięciem swojego celu, jednocześnie dobrze się bawiąc. Zachęcał innych, aby przyłączyli się do niego w jego podróży, obiecując, że będzie na bieżąco informował wszystkich na bieżąco.

"Khaled napisał na Instagramie po zrzuceniu 20 funtów, że jest "gotowy na więcej". Gotowy był, bo potem zgłosił, że stracił 43 funty i nadal nie był gotowy, żeby przestać! Khaled pozostawał pozytywny i skupiony przez całą swoją podróż, chcąc być wielki dla swojego dwuletniego syna, Asahd. Sądząc po postępach Khaleda, możemy powiedzieć, że na pewno mu się udało! Mimo, że Khaled osiągnął już swój cel w czasie wojny, podzielił się, że na tym też nie poprzestanie.

"Nowy rok, nowe cele, nowe błogosławieństwa", powiedział Khaled na początku 2019 roku, zobowiązał się do trzymania się wojny przez cały czas.

Kevin Smith

Kevin Smith miał przerażający początek roku 2018, cierpiał na masywny atak serca w lutym, który mógł zakończyć jego życie. Rok później, Smith podzielił się wyłącznie z nami Weekly'em, że zrzucił prawie 60 funtów. Powiedział, że nigdy nie myślał, że spadnie poniżej 200 funtów, opisując swój wielki postęp jako "szalone miasto".

Aktor i reżyser (między innymi) powiedział, że czuje się "wspaniale", ogłaszając, że zostanie ambasadorem wojennym latem po swoim wielkim strachu. Później wyjaśnił nam, że "nigdy nie chodziło o odchudzanie", ale bardziej o zdrowie. Wojna pomogła mu dostrzec, że skupienie się na zdrowiu nie polega na przestrzeganiu przez wszystkich tych samych surowych zasad, ale na znalezieniu tego, co jest dla nas najlepsze. Dla niego oznaczało to przyjęcie weganizmu, mimo że on otwarcie nienawidzi warzyw!

Podczas gdy Smith osobiście skorzystał na swojej podróży wojennej, chciał dalej współpracować z WW, aby pomóc innym. W ten sposób narodziła się kampania #GetYour HeartOn. Za każde oznaczone hashtagiem zdjęcie, na którym fani robią serce z rękami na Instagramie, WW przekazuje jeden dolar na rzecz American Heart Association! Nasza podróż była o wiele bardziej satysfakcjonująca.

Zobacz to: Us Weekly Exclusive Offer: Oszczędzisz 45% w 2 miesiącach WW Digital. Tylko w ograniczonym czasie. Kliknij, aby otrzymać tę ekskluzywną ofertę!

Sprawdź więcej naszych wyborów i ofert tutaj! Ten post jest dostarczony przez zespół Us Weekly's Shop With Us. Zespół Shop With Us ma na celu wyróżnienie produktów i usług, które nasi czytelnicy mogą uznać za interesujące i użyteczne. Wybór produktów i usług nie jest jednak w żaden sposób zamierzony jako wyraz poparcia ze strony My Weekly ani żadnej z gwiazd wymienionych w tym poście. Zespół Shop With Us może otrzymać produkty bezpłatnie od producentów do przetestowania. Ponadto, Us Weekly otrzymuje wynagrodzenie od producenta produktów, o którym piszemy, gdy klikniesz na link, a następnie zakupisz produkt przedstawiony w artykule. Nie decyduje to o tym, czy dany produkt lub usługa są dostępne lub zalecane. Shop With Us działa niezależnie od zespołu sprzedaży reklamowej. Cieszymy się z Państwa opinii na stronie ShopWithUs@usmagazine.com. Wszystkiego najlepszego na zakupy!