Ta kaszmirowa bluza z kapturem jest najbardziej luksusowa - na sprzedaż już teraz!

Z wakacjami tuż za rogiem, jedyna rzecz, która jest na głowie wszystkich? Nowy początek. W drugiej, nowej dekadzie staramy się wejść na siłownię i przejść na wyższy poziom samoobsługi. Kluczem do zadowolenia i wypoczynku jest komfort.

Zakupy z nami: Ta kurtka jest "Najbardziej pożądanym" towarem na Amazonce - I my też jej potrzebujemy! Przeczytaj artykuł

Mając to na uwadze, przestańmy bać się tej fali i w końcu dokonajmy tej inwestycji. Oglądamy ten kawałek od wieków - a teraz jest właśnie tutaj (nie wspominając o sprzedaży)!

Patrzcie na to!

Weź Sweter z kapturem termokurczliwym Charter Club Cashmere Thermal Hoodie, Regular & Petite Size, Created For Macy's (pierwotnie $199) teraz w cenie już tylko $90, dostępny w Macy's!

Sweter z kapturem termokurczliwym Charter Club Cashmere Thermal Hoodie Sweater to najwyższy luksus i wszyscy zasługujemy na to, aby się nim delektować. Na szczęście recenzenci się z tym zgadzają! Jeden z kupujących powiedział, że jest to idealny kawałek do "noszenia zamiast bluzy", a tak wielu z nich nie mogło się pogodzić z tym, jak "świetna" jest ta "casual hoodie".

Ta bluza z kapturem jest najwyższej klasy w porównaniu z tym, co tam jest. Jeśli chodzi o dostępne opcje kolorystyczne, to są to Arielle Blue Heather, Mid Grey Heather i Blush Rush Heather, które szybko stały się faworytami fanów. Tak wielu dumnych właścicieli nie potrafiło pokonać "bladoróżowego odcienia" i czuło, że jest o wiele bardziej wytrzymały niż początkowo sądzili.

Sweter z kapturem termokurczliwym Charter Club Cashmere Thermal Hoodie Sweater

Patrz na to!

Weź Sweter z kapturem termokurczliwym Charter Club Cashmere Thermal Hoodie, Regular & Petite Size, Created For Macy's (pierwotnie $199) teraz w cenach już od $90, dostępny w Macy's!

Już po kilku dniach wylegiwania się w stylu, wielu kupujących "wróciło, aby odebrać pozostałe dwa". Teraz to jest dobre słowo na ustach!

Przytulny, termiczny kaszmir jest niesamowicie miękki i wygodny. W końcu to kaszmir, więc wiesz, że to nie jest twoja przeciętna bluza z kapturem. Dla prezentów w ostatniej chwili lub specjalnego przysmaku, to jest niezbędne. Fakt, że wielu recenzentów twierdziło, że chcą się w nią "owinąć" jest tylko potwierdzeniem, że bluza z kapturem jest czystą magią. To są cele świąteczne właśnie tutaj!

Patrzcie na to: Weź Sweter Thermal Hoodie Sweater, Regular & Petite Size, Created For Macy's, Charter Club Cashmere Thermal Hoodie Sweater (pierwotnie $199) teraz w cenie już tylko $90, dostępny w Macy's!

To nie w twoim stylu? Sprawdź dodatkowe artykuły z Charter Clubu, więcej swetrów i wybranych przez kobiety stylów odzieży w sprzedaży, dostępnych również w Macy's tutaj!

(funkcja (widgetId) { starać się {i0} var b = document.createElement("skrypt"); b.type = "text/javascript"; b.src = "//static.bam-x.com/bam_box/" + widgetId + "/bamBox". + widgetId + ".js"; b.async = prawda; var a = document.getElementsByTagName("skrypt")[0]; a.parentNode.insertBefore(b, a); } catch (e) {} }("1695549207350614091")); Zobacz więcej naszych wyborów i ofert tutaj!

Ten post jest dostarczany przez zespół Us Weekly's Shop With Us. Zespół Shop With Us ma na celu wyróżnienie produktów i usług, które nasi czytelnicy mogą uznać za interesujące i użyteczne. Wybór produktów i usług nie jest jednak w żaden sposób zamierzony jako wyraz poparcia ze strony Us Weekly lub jakiejkolwiek gwiazdy wymienionej w tym poście.

Zespół "Sklepu z nami" może otrzymywać od producentów produkty do testowania bezpłatnie. Ponadto, Us Weekly otrzymuje wynagrodzenie od producenta produktów, o którym piszemy, gdy klikniesz na link, a następnie zakupisz produkt przedstawiony w artykule. Nie decyduje to o tym, czy dany produkt lub usługa są dostępne lub zalecane. Shop With Us działa niezależnie od zespołu sprzedaży reklamowej. Cieszymy się z Państwa opinii na stronie ShopWithUs@usmagazine.com. Wszystkiego najlepszego na zakupy!