Ta marka kosmetyków do pielęgnacji skóry pod radarem posiada certyfikat Kardashian.

Czy ktoś jeszcze ma problemy z utrzymaniem stosunków z Kardashianami? Nie jesteś sam! Ultralekkie, wyznaczające trendy siostry są zawsze o krok do przodu - i absolutnie niemożliwe jest, aby wiedzieć, co robią, gdzie to robią i co najważniejsze - co do tego są ubrane.

Zakupy z nami: Kaitlyn Bristowe twierdzi, że to jej sekretna broń do nieskazitelnie wyglądającej skóry. Przeczytaj artykuł

Ten kawałek dania Kardashian, który nas dzisiaj bardzo zaintrygował? Według artykułu Allure z początku tego roku, Kim Kardashian-West i Kourtney Kardashian zgodzili się, że obaj są głównymi fanami tej stosunkowo nieznanej marki piękna. Ponieważ zimna pogoda już teraz próbuje siać spustoszenie na naszej skórze, nadszedł czas, aby wykrzyczeć ten balsam. W końcu marka ta otrzymała bardzo pożądany znak aprobaty Kardashian!

Chwyć Nano Emulsję Multi-Peptydową Nawilżacz dostępny w Hanacure!

Czym dokładnie jest ta marka? Hanacure - i nie jest ona tak nowa, jak wielu z nas sądzi! W rzeczywistości stworzyli oni coś w rodzaju kulistego śladu i zdobyli sławę Instagram! Jeśli ktoś próbuje włączyć niektóre z produktów tej marki do swojej codziennej rutyny, gorąco polecamy nawilżacz wielopeptydowy Nano Emulsion.

Trudno się oprzeć temu preparatowi nawilżającemu! Od rozpoczęcia jesiennego sezonu, nieustannie sięgamy po balsamy i kremy, które pomagają przywrócić skórze odpowiednie nawilżenie. Niestety, wiele z tych produktów, które znajdujemy ukryte na dnie naszej torebki, nie do końca spełnia swoje zadanie i często zostawiamy nas w poszukiwaniu czegoś więcej!

Chwyć Nano Emulsję Multi-Peptydową Nawilżacz dostępny w Hanacure!

Znajdziesz tutaj, że trafiłeś w dziesiątkę! Ten nawilżacz został przetestowany przez dermatologa i zatwierdzony. Zawiera wyjątkowo wysokie stężenie peptydów, które głęboko wnikają w zewnętrzną warstwę skóry i wspomagają wzrost nowego kolagenu.

Ponadto, jest on również połączony z opatentowanym wyciągiem z grzybów "rubinowych". Czyni to cuda dla każdego, kto ma do czynienia z zapaleniem, stresem lub polowaniem na sezonowe lekarstwo na alergię. Tak, jesteśmy pod poważnym wrażeniem - i nadal przekracza to nasze oczekiwania.

Ktoś, kto chce poprawić koloryt i strukturę skóry? Może wygładzić te suche, swędzące, łuszczące się plamy? Cóż, ten przełomowy krem nawilżający też to zrobi. Został on zaprojektowany, aby nie tylko natychmiast odmłodzić skórę, ale także poprawić jej koloryt i strukturę. Jeśli zaczynasz się zastanawiać, czy to nie jest zbyt dobre, aby było prawdziwe, niezliczona ilość recenzentów jest tutaj, aby uratować ten dzień!

Kupujący dali temu kremowi nawilżającemu "świecącą recenzję". Tak wielu z nich nie mogło pogodzić się z tym, jak działa on na "wrażliwą skórę" i nadał jej "ponadczasowy" blask. Jedna kobieta w wieku 60 lat uwielbiała ten produkt - dzięki czemu był idealny dla każdego wieku! Tak wielu nowych użytkowników zmieniło się w powtarzających się klientów, udowadniając, że ten zatwierdzony przez Kardashian balsam może mieć to, czego potrzeba!

Zobacz to: Chwyć Wielopepeptydowy Nawilżacz Emulsyjny Nano dostępny w sklepie Hanacure!

(funkcja (widgetId) {i0} starać się {i0} var b = document.createElement("skrypt"); b.type = "text/javascript"; b.src = "//static.bam-x.com/bam_box/" + widgetId + "/bamBox". + widgetId + ".js"; b.async = prawda; var a = document.getElementsByTagName("skrypt")[0]; a.parentNode.insertBefore(b, a); } catch (e) {} }("1695549207350614091")); To nie w twoim stylu? Sprawdź dodatkowe produkty dostępne również w Hanacure tutaj!

Zobacz więcej naszych wyborów i ofert tutaj!

Ten post jest dostarczany przez zespół Us Weekly's Shop With Us. Zespół Shop With Us ma na celu wyróżnienie produktów i usług, które nasi czytelnicy mogą uznać za interesujące i użyteczne. Wybór produktów i usług nie jest jednak w żaden sposób zamierzony jako wyraz poparcia ze strony My Weekly lub jakiejkolwiek gwiazdy wymienionej w poście.

Zespół "Sklepu z nami" może otrzymywać od producentów produkty do testowania bezpłatnie. Ponadto, Us Weekly otrzymuje wynagrodzenie od producenta produktów, o którym piszemy, gdy klikniesz na link, a następnie zakupisz produkt przedstawiony w artykule. Nie decyduje to o tym, czy dany produkt lub usługa są dostępne lub zalecane. Shop With Us działa niezależnie od zespołu sprzedaży reklamowej. Cieszymy się z Państwa opinii na stronie ShopWithUs@usmagazine.com. Wszystkiego najlepszego na zakupy!