Tallulah Willis nazywa Mamę Demi Moore "Płynnym Pożarem" na rozdaniu nagród SAG 2016

Ta kobieta jest na fi-yah! Demi Moore pokazała swoją niesamowitą postać na rozdaniu nagród SAG Awards 2016 w Shrine Auditorium w Los Angeles w sobotę 30 stycznia - i nikt nie był dumniejszy od jej córki Tallulah.

"Matka jest płynnym ogniem", 21-latka podpisała pochlebny Instagram Moore'a, 53 lata, późną sobotę.

Na zdjęciu smukła Moore pozuje na czerwonym dywanie w czarnej, pasiastej sukni Zac Posen z krótkimi rękawami i włosami uniesionymi w kok.

Zdjęcia: SAG Awards 2016 Red Carpet Fashion: Najlepiej ubrane gwiazdy Przeczytaj artykuł

Najmłodsza córka Moore'a - jedno z trojga dzieci, które dzieli z byłym Bruce'em Willisem - nie była jednak jedyną, która zwróciła uwagę na wspaniałe weteranowe przebudzenie aktorki.

Kiedy gwiazda Forsaken wręczyła nagrodę za Wybitne Wykonanie przez Obsadę w Obrazie Ruchowym, sam Zac Posen był oszołomiony.

matka będąca płynnym ogniem Stanowisko wspólne dla tallulah (Youthful Slimelord) (@buuski) w dniu 30 stycznia 2016 r. o 21:45 PST.

"Cóż za wspaniała niespodzianka dla mnie, gdy zobaczyłam mojego kumpla #DemiMoore'a w swojej własnej sukni #ZacPosen z mojej drugiej kolekcji wiele księżyców temu, gdy prezentował na #SagAwards dzisiaj wieczorem!!!" napisał czarno-biały film Instagram z Moore'em ciągnącym się po scenie.

Zdjęcia: SAG Awards 2016: What You Didn't See! Przeczytaj artykuł

Moore rzadko była widziana na pokazach nagród w ostatnich latach, co czyni jej występ jeszcze bardziej ekscytującym dla fanów.

Nieśmiertelna aktorka wystąpi w nadchodzącym dramacie Blind obok Aleca Baldwina, Dylana McDermotta, Jamesa McCaffreya i Vivy Bianki.