Ten Cole Haan Puffer Coat jest tak ciepły. A cena sprzedaży jest naprawdę gorąca.

Nadal masz na sobie ten stary płaszcz parka lub puffer, który kupiłeś pięć, dziesięć lat temu i którego nawet nigdy nie kochałeś? Pewnie, jest trochę ciepły - działa wystarczająco dobrze. Ale czy czujesz radość, kiedy naprawdę go zakładasz? Czy czujesz, że to się poprawia, czy nawet działa z Twoimi strojami pod spodem? A jak bardzo masz jeszcze dreszcze, naprawdę?

Zrób z nami zakupy: 3 kawałki z Massive Tory Burch Półroczna sprzedaż Przeczytaj artykuł

To się zdarza najlepszym z nas. Płaszcze zimowe mogą być tak drogie, więc myślimy: "Po co kupować nowe, skoro mój obecny jest jeszcze w jednym kawałku?" Rozumiemy to, ale to tym bardziej musimy się rozglądać za bezkonkurencyjną sprzedażą. W porządku, jeśli twoje poszukiwania jeszcze się nie rozpoczęły, bo wiesz co? To nawet nie musi być konieczne. Znaleźliśmy najwyższej jakości, najwyżej oceniany płaszcz, który od razu pokochasz - i to z 50% zniżką na kilka następnych dni!

Zobacz to!

Kup Cole Haan Box-Quilt Down Puffer Coat (pierwotnie $275) za jedyne $135 u Macy's! Sprzedaż kończy się 23 stycznia 2020.

Ten płaszcz Cole Haan ma ponad 400 recenzji, a kupujący są w nim "zakochani". Mówią, że jest "klasyczny w kolorze i stylu" (bez względu na to, jaki kolor wybierzesz), co czyni go "klasycznym dodatkiem do każdej szafy". Uwielbiają to, że jest nie tylko "niesamowicie ciepły", ale także "bardzo pochlebny", co jest rzadkością w świecie płaszczy zimowych. Nazwano ją nawet "profesjonalnie wyglądającą", co jest idealne biorąc pod uwagę, że biuro jest zawsze takie zimne!

Inna rzecz, co do której kupujący się zgadzają to to, że "bezwzględnie kupiliby [ten płaszcz] ponownie." Oczywiście, zakładając, że kiedykolwiek będą musieli. Jakość nie jest żartem! Zewnętrzna powłoka jest wodoodporna, a puchowe pióra ukryte w podszewce nie zawiodą cię w najbliższym czasie.

Patrzcie na to!

Pudełko Cole Haan Box-Quilt Down Puffer Cole Haan (oryginalnie 275 dolarów) za jedyne 135 dolarów w Macy's! Sprzedaż kończy się 23 stycznia 2020.

Szczególną cechą tego płaszcza jest dołączona kamizelka wewnętrzna, która zapewnia dodatkowe ciepło. Ma ona osobny zamek błyskawiczny, oferujący wszechstronność i jest zwieńczona stojącym kołnierzem, który osłania szyję przed silnym wiatrem (wraz z dołączonym kapturem). Można by pomyśleć, że ten warstwowy wzór może wydawać się nieporęczny, ale w rzeczywistości jest wręcz przeciwnie. Płaszcz Cole Haan posiada ruchome boki talii, które nadają mu kształt i strukturę!

Ten ciężki, pikowany płaszcz jest obecnie dostępny w sześciu kolorach i nie możesz się z nim pomylić, bez względu na to, jak bardzo się starasz. Jedyne problemy, z którymi możesz się zmierzyć, to a) jeśli ten płaszcz sprzedaje się w Twoim rozmiarze, zanim będziesz mógł go chwycić i b) jeśli czekasz zbyt długo i sprzedaż się kończy!

Zobacz to!

Pobierz Cole Haan Box-Quilt Down Puffer Coat (pierwotnie $275) za jedyne $135 w Macy's! Sprzedaż kończy się 23 stycznia 2020.

To nie w twoim stylu? Zobacz więcej od Cole Haan'a tutaj i innych płaszczy dostępnych w Macy's tutaj!

Zobacz więcej naszych wyborów i ofert tutaj!

Ten post jest przynoszony przez zespół Us Weekly's Shop With Us. Zespół Shop With Us ma na celu wyróżnienie produktów i usług, które nasi czytelnicy mogą uznać za interesujące i użyteczne. Wybór produktów i usług nie jest jednak w żaden sposób zamierzony jako wyraz poparcia ze strony My Weekly lub jakiejkolwiek gwiazdy wymienionej w poście.

Zespół "Sklepu z nami" może otrzymywać od producentów produkty do testowania bezpłatnie. Ponadto, Us Weekly otrzymuje wynagrodzenie od producenta produktów, o którym piszemy, gdy klikniesz na link, a następnie zakupisz produkt przedstawiony w artykule. Nie decyduje to o tym, czy dany produkt lub usługa są dostępne lub zalecane. Shop With Us działa niezależnie od zespołu sprzedaży reklamowej. Cieszymy się z Państwa opinii na stronie ShopWithUs@usmagazine.com. Wszystkiego najlepszego na zakupy!