Ten projekt Kennetha Cole'a to idealna mieszanka kardiganu i płaszcza.

Sezon Knit jest w końcu w pełnym rozkwicie i nie możemy się doczekać, aby tej jesieni pokazać naszą kolekcję. Podczas gdy my mamy całkiem solidną szafę na ubrania wierzchnie, zespół Shop With Us zawsze szuka nowych, wygodnych i modnych rzeczy. Podczas naszych poszukiwań, zauważyliśmy piękny projekt Kennetha Cole'a, który jest idealnym połączeniem płaszcza i kardiganu.

Shop With Us: Ugg Boots są w wielkiej sprzedaży: Sprawdź tę parę kabrioletów Przeczytaj artykuł

Patrz na to: Złap podwójny płaszcz Kennetha Cole'a New York'a za 35 procent z pierwotnej ceny 220 dolarów, teraz 140 dolarów.

Kenneth Cole New York Double Face Coat to stylowy numer, który planujemy nosić przez całą jesień. Wykonany z mieszanki wełny, ten wspaniały kawałek utrzyma nas w stylowym stylu. Jego ściągaczowe rękawy dodają pięknego kontrastu wyrafinowanemu wzornictwu. Zobacz szykowne detale poniżej:

Ta minimalistyczna topperka z lekkim lejkowym kołnierzykiem i ukrytym podwójnym zapięciem na zatrzask, zapewnia wyrazisty, czysty krój, który będzie doskonale uzupełniał nasze swobodne i eleganckie style. Jej bujny styl jest również plusem dla wygody noszenia.

Jej cudowny czarny odcień sprawia, że ten uniwersalny numer wygrywa. Płaszcz można z łatwością mieszać i dopasowywać do różnych elementów naszej szafy. Z niecierpliwością czekamy na możliwość stworzenia z topperem wielu modnych stylizacji.

W regałach Nordstrom z 35% spadkiem, ta odzież nie wgniecie się w naszym portfelu.

Kupujący, którzy kupili ten płaszcz, są zachwyceni jego lekką budową. Recenzenci uwielbiają tę stylową liczbę warstw, nie będąc przy tym nieporęcznymi, podczas gdy inni doceniają to, że jest prawdziwa w swoim rozmiarze. Uznawany za idealny płaszcz przejściowy, łatwo zrozumieć, dlaczego klienci nie mogą mieć dość tego wzoru. Jedna z recenzentów powiedziała nawet, że "może być noszona jesienią jako kurtka, a zimą jako topper w biurze".

Kiedy kupujący zalewają stojaki, aby uchwycić ten wzór, planujemy natychmiast wrzucić go do naszego koszyka!

Patrzcie na to: Złap kurtkę Kennetha Cole'a New York Double Face Coat za 35 procent z pierwotnej ceny 220$, teraz 140$.

Zobacz więcej naszych wyborów i ofert tutaj!

Ten post jest przyniesiony do Ciebie przez zespół Us Weekly's Shop With Us. Zespół Shop With Us ma na celu wyróżnienie produktów i usług, które nasi czytelnicy mogą uznać za interesujące i użyteczne. Wybór produktów i usług nie jest jednak w żaden sposób zamierzony jako wyraz poparcia ze strony Us Weekly lub jakiejkolwiek gwiazdy wymienionej w tym poście.

Zespół "Sklepu z nami" może otrzymywać od producentów produkty do testowania bezpłatnie. Ponadto, Us Weekly otrzymuje wynagrodzenie od producenta produktów, o którym piszemy, gdy klikniesz na link, a następnie zakupisz produkt przedstawiony w artykule. Nie decyduje to o tym, czy dany produkt lub usługa są dostępne lub zalecane. Shop With Us działa niezależnie od zespołu sprzedaży reklamowej. Cieszymy się z Państwa opinii na stronie ShopWithUs@usmagazine.com. Wszystkiego najlepszego na zakupy!