Teresa Giudice podpisała przed ślubem z Joe Giudice'mrenup z klauzulą o braku oszustw.

Prawdziwe gospodynie domowe widzów z New Jersey zaczynają widzieć pęknięcia w małżeństwie Teresy i Joe Giudice. 47-letnia gwiazda Bravo ujawniła, że podpisała intercyzę podczas gorącej kłótni między parą w środowym, 1 stycznia, odcinku serialu.

Opowieści o prawdziwych gospodyniach domowych, które określiły dekadę na Bravo Przeczytaj artykuł

"Nie masz nic do roboty, tylko chodzisz na zakupy i wydajesz pieniądze", Joe, 47 lat, powiedział Teresie i 18-letniej córce Gii Giudice przez telefon podczas zakupów sukienki balowej. "Twoja matka jest jak Robin Hood. Ona bierze od swojego męża i wydaje wszystko na sklepy."

Teresa zwolniła się, twierdząc, że zarabia własne pieniądze i opiekuje się ich czterema córkami, podczas gdy Joe pozostaje pod opieką ICE.

"Pracuję na własną rękę, walę w dupę, opiekuję się naszymi czterema córkami. Nie zostawiłeś mnie z milionami na koncie bankowym, zostawiłeś mnie z niczym. A ja spłaciłam cały dług, [zajmuję się] naszymi czterema córkami", zapytała, odnosząc się do Gia, Gabriella, 15, Milania, 13, i Audriana, 10. "Nie wydam twoich głupich pieniędzy. To nie jest tak, że wychodzę za mąż za milionera. Nie wychodziłam za mąż za nic. A ty kazałeś mi podpisać intercyzę, OK?"

Podczas konfesjonału, Stały Mocny Autor ujawnił, że Joe poprosił ją o podpisanie intercyzy tydzień przed ich zaślubinami w październiku 1999.

Teresa i Joe Giudice's Ups and Downs Over the Years. Przeczytaj artykuł

"A ja po prostu czułam, że kiedy kogoś kochasz, nie robisz tego", przyznała. "Nie chciałam tego robić, ale będąc Włoszką, mam rodziców ze starej szkoły i żenujące jest odwoływanie ślubu. Nawet go nie przeczytałam, tylko powiedziałam: "Chcę, żebyś włożyła tam jedną rzecz. Jeśli kiedykolwiek będziesz oszukiwać, intercyza zostanie anulowana."

Joe, ze swojej strony, kłócił się przez telefon, że nie chce wziąć ślubu na początku.

"Wiesz co? Chcesz, żebym powiedział to teraz? Dobra, ty i ta głupia intercyza, którą ciągle wychowujesz? "Nie chciałem się żenić, dobra?" powiedział swojej żonie 20 lat.

Były właściciel firmy budowlanej, który przeprowadził się do Włoch w październiku 2019 roku, w trakcie walki o deportację, bronił się przez Instagram po tym odcinku.

"Hmm!!! Po tych wszystkich latach nie sądzę, że to tajemnica, z którą walczymy!!! Ale ja kocham być żonaty. To takie wspaniałe znaleźć jedną wyjątkową osobę, taką jak Teresa!" napisał w środę. "W tej scenie, o co wam wszystkim chodziło? Zewnętrzna powłoka nie definiuje osoby! Moja księżniczka wygląda dobrze w czymś, czego sukienka by jej nie określiła! Ona jest niesamowitą istotą ludzką! #Błogosławiony ojciec (rodzina zapomina, że jest różnica czasu, która mnie wypełnia).

W dziale komentarzy Joe dodał: "Nie wiem na czym stoimy, choć ona jest dobrą mamą i jesteśmy zwykłymi ludźmi, którzy walczyli i zawsze będą ????"

Wszystko, co Teresa Giudice powiedziała o deportacji męża Joe Giudice'a. Przeczytaj artykuł

Us Weekly potwierdziło w zeszłym miesiącu, że Teresa i Joe są w separacji, ale nie mają planów, aby złożyć wniosek o rozwód.

"Teresa i Joe rozmawiali o swojej przyszłości, kiedy ona i dziewczyny były we Włoszech i zdecydowali, że najlepiej będzie dla nich rozstać się", powiedział nam źródło w grudniu. "Żadna z nich nie chciała być w długotrwałym związku."

Później tego miesiąca, ich cztery córki pojechały do Włoch, by spędzić Święta z Joe. W międzyczasie Teresa została w domu i została zauważona, że przytulała się do wieloletniego przyjaciela i byłego chłopaka Anthony'ego Delorenzo.

Prawdziwe gospodynie domowe z New Jersey pojawiają się w Bravo Wednesday o 20:00 ET.