The Circle": Wszystko, co warto wiedzieć o serii "New Reality" Netflix'a

Reality TV na Netflixie? To wszystko się dzieje. W środę, 1 stycznia, serwis streamingowy uruchomił The Circle, reality show jak żaden inny. W rzeczywistości jest to pierwszy program, który skupia się na sile mediów społecznościowych. Oto załamanie tego, czego można się spodziewać po serialu.

Wydarzenia telewizyjne Na które nie możemy czekać w 2020 roku Przeczytaj artykuł

Co to za koncepcja? Grupa uczestników mieszka w tym samym budynku mieszkalnym, ale są całkowicie od siebie odizolowani. Jedynym sposobem, w jaki mogą się komunikować jest aplikacja social media o nazwie The Circle. W ten sposób każdy z uczestników może wybrać, czy chce być sobą, czy stworzyć nową wersję siebie (bardzo podobną do Catfish-like), ponieważ nie spotyka się z tymi ludźmi twarzą w twarz.

Ile jest odcinków? Sezon 1 Koła zawiera 12 godzinnych odcinków, które ukażą się w ciągu trzech tygodni.

Jak działa głosowanie? Przedstawienie zawiera konfrontację, romans i odrzucenie - wszystko bez spotkania się. Głosowanie opiera się na tym, kto kogo lubi. Oznacza to, że do każdego zawodnika należy stworzenie sympatycznego gracza z efektywną rozgrywką. Każda eliminacja, zawodnik jest "zablokowany" i nie może kontynuować gry.

Najtrudniejsze randki Przeczytaj artykuł

Kto na nim jest? Pierwszy odcinek został wydany wcześnie na YouTube i widzowie szybko poznają Seaburn, mężczyznę, który używa zdjęcia swojej dziewczyny jako głównego zdjęcia, aby zrzucić wszystkich. W międzyczasie, profesjonalny koszykarz zmienił swój styl życia, twierdząc, że jest singlem - kiedy jest w poważnym związku.

Czekaj, co? Trochę zdezorientowany? Nam też. Oto oficjalne streszczenie reality show Netflix'a: "W The Circle nigdy nie wiadomo, z kim się gra jako zawodnik więzi, flirtuje i spiskuje, a wszystko to w celu zdobycia przewagi wyłącznie poprzez unikalną platformę mediów społecznościowych. Wszyscy rywalizują, by zdobyć wpływy i nie dać się przegłosować. Ale kto jest prawdziwy, a kto jest sumem? Z 100 tys. dolarów na szali, co byś zrobił - i kim byś był - by wygrać?"

TV Shows Ending in 2020 Przeczytaj artykuł

Pierwsze trzy odcinki Kręgu są teraz transmitowane na Netflixie.