The Miz & Maryse Reveal How They Keep Their Relationship Strong Even When They're Fighting

Pomimo ustalenia celów związku, Miz i Maryse wciąż zderzają się jak każda inna para. Gwiazdy "Miz & Mrs" mówią nam, co odróżnia ich małżeństwo od innych, nawet gdy wpadają w "gorące kłótnie".

Miz i Maryse odniosły sukces zarówno na ringu jak i poza nim. Jeśli potrzebujesz dowodu, dostrój się do nowego sezonu Miz & Mrs. The show wraca do USA Network na drugi sezon 29 stycznia, i zapowiada się "większy" niż kiedykolwiek. Większe przygody, większy śmiech i większe... kłótnie? Podczas gdy The Miz (vel Mike Mizanin, 39) nadal zderza się z współczesnymi gladiatorami jako pełnoetatowa Superstar WWE, Maryse kontynuuje swoją karierę z dala od WWE, opiekując się swoimi córkami, 1-letnim Monroe Skye i nowo narodzonym Madisonem Jade. Są tam wybuchowe składniki, ale mimo to, Miz i Maryse udaje im się utrzymać ich związek w zdrowiu, zamiast mieć to wszystko na twarzy. Więc, jak im się to udaje?

"Myślę, że tego typu odpowiedź zawsze będzie brzmiała super tandetnie", mówi Maryse, kiedy rozmawiała z Miz z HollywoodLife, "ale myślę, że Mike i ja czasem wpadamy w gorące kłótnie, ale nigdy nie wściekamy się na siebie dłużej niż godzinę". Jej mąż powiedział również, że są w stanie utrzymać swój udany związek, ponieważ "jesteśmy w stanie przez to porozmawiać."

"Rzecz w naszym związku, która jest inna niż większość, polega na tym, że kiedy mamy kłótnie, słuchamy się nawzajem i rozumiemy argumenty", mówi Miz. HollywoodLife. "Nawet jeśli nie zgadzamy się z tą osobą, jest punkt widzenia tej osoby i rozumiemy go, więc przyjmujemy go. Ludzie zawsze mówią: "Czy wy kiedykolwiek walczycie? Walczymy cały czas! Jesteśmy ze sobą cały czas. Rzecz w tym, że kiedy walczymy, to nie jest pełne jadu. Próbujemy dowiedzieć się, skąd pochodzi ta druga osoba."

"Jest wiele szacunku [w naszym związku]", dodaje Maryse. "Nigdy nie nazywamy siebie imieniem ani nie okazujemy braku szacunku. Zawsze patrzę na to, co mówię, a czasami chcesz coś powiedzieć. Ale zanim to powiem, myślę dwa razy - z moim mężem i rodziną i innymi ludźmi, ponieważ możesz kogoś zranić słowami, których używasz. Ale w naszym związku nigdy nie ma złego słowa. Naprawdę szanujemy wzajemne myślenie. Jeśli Mike ma jakieś zdanie, to staram się je zrozumieć, aby naprawdę pomóc w tej sytuacji."

Teraz, gdy mają nową córkę, Miz i Maryse na pewno będą musieli trzymać się z daleka. Para ogłosiła przybycie Madison Jade Mizanin we wrześniu 2019. "Mamy cały świat w naszych rękach!!!" Maryse podzieliła się z Instagramem. "Witajcie, Madison Jade Mizanin urodzona 09/20/2019 o 8:02 rano, 15 minut." Para ogłosiła swoją drugą ciążę w lutym 2019. Wkrótce potem, rozmawiała z HollywoodLife i podzieliła się, czy to nowe dziecko oznaczało koniec jej kariery w WWE. "Nigdy nie wiadomo", dokuczała. "Nawet o tym teraz nie myślę, bo po prostu szczerze chcę cieszyć się swoim życiem i ciążą. Teraz, kiedy mam Monroe i znów jestem w ciąży, szczerze mówiąc, to mija tak szybko."

Miz & Mrs sezon 2 premiery na 29 stycznia w USA Network.