The Secrets to a Healthier, Happier You in 2020' Podcast Episode 2: How to Be More Mindfully of Your Mental Health In the New Year

Nowy rok to idealny czas, aby uzmysłowić sobie swoje zdrowie - a to oznacza również dbałość o zdrowie psychiczne.

Gwiazdy, które zmagały się ze swoim zdrowiem psychicznym Przeczytaj artykuł

W drugim odcinku podcastu "The Secrets to a Healthier, Happier You in 2020", do Christiny Garibaldi z Us Weekly dołącza ekspert medyczny RxSaver, dr Holly Phillips, aby przełamać piętno wokół kwestii zdrowia psychicznego. Odcinek, który jest dostępny do pobrania w piątek, 3 stycznia, podkreśla, że zdrowie psychiczne powinno być traktowane z taką samą starannością jak zdrowie fizyczne.

"Częścią powodu, dla którego choroba psychiczna jest tak osłabiająca dla tak wielu ludzi, jest fakt, że nie prowadzimy tych rozmów. Wydaje się, że nie traktujemy ludzi z chorobami psychicznymi z takim samym współczuciem, jak ludzi, którzy mają pewne choroby fizyczne", wyjaśnia dr Phillips w nadchodzącym odcinku. "Będę miał nawet pacjentów, którzy są niechętni do rozmów o swoim zdrowiu emocjonalnym lub psychicznym, ponieważ czują, że jest to w jakiś sposób ich odpowiedzialność."

"Celebryci straszą zdrowiem Przeczytaj artykuł

Ta szczera i otwarta rozmowa o lęku, depresji i świadomości zdrowia psychicznego jest kontynuacją dyskusji z poprzedniego odcinka o tym, jak trzymać się swoich noworocznych postanowień po zakończeniu sezonu urlopowego.

Dr Phillips ujawnił w odcinku 1: "Już po tygodniu, według statystyk, 77% znaczników rozdzielczości jest nadal na dobrej drodze. Tak więc już w pierwszym tygodniu stycznia straciłeś około jednej czwartej osób. A po sześciu miesiącach, 60 procent odpadło."

Ekspert medyczny RxSaver dodaje więcej zdumiewających statystyk do mieszanki w odcinku 2, zauważając, że "około 56 procent Amerykanów, którzy mieli choroby psychiczne w zeszłym roku nie dostało żadnego leczenia."

Celebs Who Swear By Meditation Przeczytaj artykuł

Aby uzyskać więcej wskazówek na temat świadomości i innych zdrowych zmian, które należy wprowadzić na początku nowego roku, posłuchaj "The Secrets to a Healthier, Happier You in 2020".

Przed pobraniem odcinka 1 "The Secrets to a Healthier, Happier You" na Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts i Stitcher.