The Superstar Way to Boost Your Trening

To żadna tajemnica: Hollywood ma obsesję na punkcie zdrowia i kondycji fizycznej - a gwiazdy są najlepszym fitspo! Nawet przy ich notorycznie gorączkowym harmonogramie pracy, wciąż udaje im się utrzymać zdrowy styl życia i wyglądać jak czerwony dywan gotowy przez cały rok. Porozmawiajmy o #bodygolach.

Jak oni to robią, pytasz? Chociaż nie ma zastępstwa dla ciężkiej pracy i poświęcenia w siłowni, niektóre produkty żywieniowe przed, w trakcie i po treningu pomagają im po drodze. A dzięki Performixowi, można też dostać się do kształtu miliona dolarów! Ich najnowsza linia produktów ma wszystko, czego potrzebujesz, aby odżywiać swoje ciało przed, w trakcie i po treningu, dostarczając Ci pysznych i skutecznych produktów, które pomogą Ci osiągnąć Twoje własne cele fitness.

Poznaj Johna Price'a, przyłączając się do jego akcji wspierania weteranów. Przeczytaj artykuł

WSZYSTKO, CZEGO POTRZEBUJESZ, W JEDNYM, PROSTYM REGIMENCIE

I. Energia przedtreningowa

Potrzebujesz zastrzyku, żeby się zmotywować i wejść na siłownię? Performix ION Pre-Workout zawiera połączenie składników wzmacniających energię, skupienie i wytrzymałość, z 200mg kofeiny - nieco więcej niż dwie filiżanki kawy - w pysznym smaku Blue Ice. Bez względu na rodzaj ćwiczeń, ten słodki zastrzyk energii zapewnia kopniaka, którego potrzebujesz, aby wstać, wyjść i jak najlepiej wykorzystać sesję potu.

II. Podczas treningu Nawadnianie

Bez względu na to, czy biegniesz, podnosisz, obracasz się czy uderzasz w matę, musisz utrzymywać nawodnienie mięśni, aby zmaksymalizować swój czas na siłowni. Performix ISO EAA+BCAAA to orzeźwiający sposób na to! Dostępny w pysznym, soczystym arbuzie, ten podczas treningu dostarcza mieszankę elektrolitów, która pomoże Ci i Twoim mięśniom utrzymać odpowiednie nawodnienie, a mieszanka aminokwasów również pomoże Ci rozpocząć proces regeneracji mięśni, abyś mógł pozostać na torze z pułkiem.

III. Powtórna regeneracja po treningu

Nadążanie za schematem treningu oznacza dbanie o swoje ciało po sesji treningowej z odpowiednim odżywianiem. Ale kto chce zjeść kredowy koktajl proteinowy, który sprawi, że poczujesz się nadęty? Nie my! Wprowadź Performix ioWHEY PROTEIN - ten powysiłkowy przysmak ma nie tylko wyśmienite smaki, takie jak Fruity Cereal & Chocolate Brownie, ale także, jak wykazano, zapewnia 46% poprawę dyskomfortu żołądkowego po spożyciu w porównaniu z innymi proteinami^. I to nie wszystko - wykazano, że jedna porcja ioWHEY (22 g) przynosi takie same korzyści jak większa porcja standardowego białka (30 g). *Te same korzyści wzmocnienia siły, regeneracji mięśni w lepszym smaku koktajlu z mniejszą ilością kalorii, tłuszczu, cukru i węglowodanów niż w alternatywie? Zapisz się do nas!

ZACZNIJ JUŻ DZIŚ

Ten skuteczny, a zarazem przystępny cenowo asortyment produktów jest już dostępny w wybranych sklepach Walmart i Rite Aid. Chwyć za swoje już dziś i zacznij gonić noworoczne #bodygole.

*Jak wykazano w badaniu przeprowadzonym przez Lowery et al w Applied Science and Performance Institute w oślepionym, klinicznym badaniu klinicznym u ludzi, oceniającym poziom aminokwasów rozgałęzionych we krwi uczestników po spożyciu standardowych WPI vs. io™ leczonych WPI^Jak wykazano w ośmiotygodniowym, oślepionym badaniu klinicznym u ludzi, oceniającym psychometryczne miary wpływu na ból brzucha u uczestników po spożyciu 28 gramów standardowych WPI vs. 28 gramów ioProtein® WPI. U pacjentów przyjmujących ioProtein® zaobserwowano 46% zmniejszenie dolegliwości żołądkowych.