Tim Tebow i Demi-Leigh Nel-Peters pobrali się: Pary wiążą węzeł w intymnym weselu - gratulacje

Gratulacje dla szczęśliwej pary! Tim Tebow i jego miłość Demi-Leigh Nel-Peters w końcu zawiązali węzeł w oszałamiającej ceremonii w otoczeniu rodziny i przyjaciół.

Tim Tebow, 32 lata, jest żonatym mężczyzną! Syracuse Mets outfielder i jego miłość, Demi-Leigh Nel-Peters, zawiązali węzeł we wspaniałej, tradycyjnej ceremonii w otoczeniu rodziny i przyjaciół. Oboje powiedzieli "tak" w intymnej ceremonii zachodu słońca w La Paris Estate w Kapsztadzie, RPA, według PEOPLE. Podczas 30-minutowej ceremonii podobno wymienili się ślubami, które napisali dla siebie nawzajem. "Chcę, żeby przysięgi były doskonałe", powiedział Tim PEOPLE. "Odchodzę w tradycyjnych rzeczach, takich jak "aż śmierć nas rozdzieli", ale też dodaję do nich swoje własne rzeczy".

Na krótko przed zachodem słońca, około 260 gości usiadło i czekało na wielką chwilę. O 17:30 czasu południowoafrykańskiego, Demi-Leigh zeszła do ołtarza w niestandardowej sukni od Narzeczonego Davida akcentowanej diamentowymi i perłowymi kolczykami od Marion Rehwinkel Jewelry. Tim, według PEOPLE'a, miał na sobie smoking zaprojektowany przez Antara Levara. Jego panna młoda nosiła garnitury Indochinów. Narzeczona Davida umeblowała suknie druhny.

Menu przyjęcia obejmowało zarówno kuchnię amerykańską, jak i południowoafrykańską, odzwierciedlając w ten sposób wesele (które według LUDZI łączyło elementy zarówno z tradycji południowoafrykańskiej, jak i amerykańskiej). Gościom serwowano steki, małże, rozmaite sery i makarony. Świadoma zdrowia para miała również dwa koty: tradycyjny tort weselny i jeden, który był przyjazny dla ketonów. "Wybieramy sernik", powiedziała nowa panna młoda. "W ten sposób, Tim może trzymać się swojej diety."

Wygląda na to, że dopiero wczoraj Tim zaproponował swojej miłości! Gracz NFL zadał pytanie byłej Miss Universe 9 stycznia 2019 roku, a Demi-Leigh nie mógł się powstrzymać od ujawnienia tego momentu swoim zwolennikom na Instagramie! W serii migawek, poprzednia imprezowa królowa mogła być widziana w stanie zaskoczenia, oglądając swojego mężczyznę, który zgiął się na jednym kolanie. Demi-Leigh, oczywiście, powiedział "Tak!", ponieważ na innym zdjęciu, gwiazda błysnął jej ogromny pierścień diamentowy do aparatu, i to SO oszałamiające! Wraz ze zdjęciami, podzieliła się najsłodszym podpisem, który brzmiał: "Jakiekolwiek miałam marzenia, przekroczyłaś je wszystkie! Kocham cię i nie mogę się doczekać, by spędzić z tobą wieczność! @timtebow "

Stamtąd było już tylko planowanie ślubu, a para była przejrzysta co do tego, czego chce na swój wyjątkowy dzień. Para zamierzała poślubić się w "ciepłym i słonecznym miejscu", a Tim był bardzo szczęśliwy mogąc zająć tylne miejsce, podczas gdy jego pani przejęła władzę. "Demi zamierza zaplanować wiele szczegółów", powiedział wtedy Tim. "Dla mnie będzie idealny, tak długo jak będziemy otoczeni przez wszystkich, których kochamy. Nie mogę się doczekać, aż spędzę z nią resztę mojego życia."

I Tim utrzymał tę postawę przez cały czas ich zaręczyn. Podczas naszego wywiadu z baseballistą, Tim podzielił się, że jest bardziej niż zadowolony z tego, czego chce Demi-Leigh. "To jest jej marzenie. Więc cokolwiek ona chce, jest dla mnie wystarczająco dobre", powiedział. "Pomogę w każdy możliwy sposób, ale ten dzień będzie o niej, bo to sprawi, że będę najbardziej szczęśliwy". Jakie to słodkie! Cóż, marzenie na pewno spełniło się dla Tima i Demi-Leigh, którzy od wieków naprawdę dzielili się romansem. Nie możemy się doczekać, aż zobaczymy, co przyniesie im życie małżeńskie!