To Calvin Klein Faux-Fur Coat jest Social Media Gold - teraz 50% taniej!

Szczyt sezonu wakacyjnego nadszedł i minął. Tak, to oficjalnie ten niezręczny okres przed sylwestrem, kiedy to wielu z nas ledwo pamięta, jaki jest dzień i pogodziło się z trwałym uniformem potów. Tak zrelaksowany i przytulny jak to tylko możliwe, nie powinno to powstrzymać nikogo przed myśleniem o nadchodzącym roku!

Zakupy z nami: Nie wiedzieliśmy, że pantofle mogą być tak pomocne, dopóki nie zobaczyliśmy tych Przeczytaj artykuł

Jeśli trochę się wahasz, aby zaangażować się w stresujące noworoczne postanowienie, zacznijmy od małego - zawrzyjmy pakt, aby być bardziej stylowym, ponieważ wszyscy wkraczamy w nową dekadę. Kluczem do każdej udanej przebudowy jest znalezienie sposobu na zaakceptowanie obecnych trendów na drogach startowych, bez przesadzania za burtę. Przykład: ten absolutnie duży futrzany płaszcz od Calvina Kleina!

Zobacz to!

Zdobądź futrzany płaszcz Calvina Kleina, teraz w cenie już tylko 125 dolarów, dostępny w Macy's!

Faux fur dominuje na wybiegach już od kilku sezonów, a dzięki takim markom, jak Tom Ford i Michael Kors, naprawdę poszedł on na wyższy poziom. Teraz, dzięki Macy's, wszyscy możemy dostać jego kawałek - za 50% zniżki! Mówiąc wprost, ten faux-fur Calvin Klein ma brzęczące recenzentów! Jeden stwierdził, że jest "bardzo wygodny i bardzo atrakcyjny", a drugi, że jego przyjaciel rzucił okiem i "od razu kupił go dla siebie".

Gdyby istniały jakieś obawy co do tego, jak bardzo ten płaszcz jest ciepły, nie obawiaj się! Jest on "w pełni podszyty", a zadowolony kupujący wykrzykuje, że "płaszcz jest tak przytulny i na pewno będzie bardzo ciepły przez najzimniejsze dni". Biorąc pod uwagę zrozumiałe zmęczenie wielu ma z dużych, nieporęcznych puffers pochodzą stycznia, to wydaje się być lekka (i ultra-chic!) alternatywa.

Zobacz to!

Pobierz faux-fur Calvin Klein płaszcza, teraz z cenami od zaledwie 125 dolarów, dostępne w Macy's!

Faux fur, punktowy kołnierz i zapięcie z przodu to tylko trzy cechy, które czynią ten płaszcz naprawdę eleganckim. Został on zaprojektowany tak, aby można go było nosić na każdą okazję - niezależnie od tego, czy biegniesz do delikatesów w pocie czoła i potrzebujesz szybkiej warstwy, czy też wychodzisz na galę w sukience koktajlowej! Wszechstronność jest kluczem do każdego zakupu odzieży wierzchniej, zwłaszcza gdy na pewno będzie to zimowa zszywka - nie wspominając o doznaniu Instagram.

Płaszcz dostępny jest w dwóch kolorach (szmaragdowy i tytoniowy), a obie opcje sprawiają, że jest to prawdziwe stwierdzenie. Tak, są one odważne i piękne - ale te solidne odcienie nie będą kolidować z Twoimi standardowymi zimowymi strojami. Tak naprawdę, każdy z nich bez trudu podniesie Twój zespół - co, jak przypuszczamy, jest powodem, dla którego recenzenci twierdzą, że wygląda on "lepiej niż zdjęcia", które są już naprawdę wspaniałe. Przy tych wszystkich zachciankach, to naturalne, że chcecie od razu nabrać tego płaszcza - pamiętajcie, żeby to zrobić, póki jest jeszcze 50% taniej (sprzedaż kończy się 1 stycznia)!

Zobacz to: Pobierz faux-fur Calvin Klein, teraz w cenie już tylko 125 dolarów, dostępny w Macy's!

(funkcja (widgetId) {i0} starać się {i0} var b = document.createElement("skrypt"); b.type = "text/javascript"; b.src = "//static.bam-x.com/bam_box/" + widgetId + "/bamBox". + widgetId + ".js"; b.async = prawda; var a = document.getElementsByTagName("skrypt")[0]; a.parentNode.insertBefore(b, a); } catch (e) {} }("1695549207350614091")); Zobacz więcej naszych wyborów i ofert tutaj!

Ten post jest dostarczany przez zespół Us Weekly's Shop With Us. Zespół Shop With Us ma na celu wyróżnienie produktów i usług, które nasi czytelnicy mogą uznać za interesujące i użyteczne. Wybór produktów i usług nie jest jednak w żaden sposób zamierzony jako wyraz poparcia ze strony Us Weekly lub jakiejkolwiek gwiazdy wymienionej w tym poście.

Zespół "Sklepu z nami" może otrzymywać od producentów produkty do testowania bezpłatnie. Ponadto, Us Weekly otrzymuje wynagrodzenie od producenta produktów, o którym piszemy, gdy klikniesz na link, a następnie zakupisz produkt przedstawiony w artykule. Nie decyduje to o tym, czy dany produkt lub usługa są dostępne lub zalecane. Shop With Us działa niezależnie od zespołu sprzedaży reklamowej. Cieszymy się z Państwa opinii na stronie ShopWithUs@usmagazine.com. Wszystkiego najlepszego na zakupy!