Transparent's Amy Landecker i Black-ish's Jenifer Lewis Twin w Same Pantsuit na SAG Awards 2017: Kto nosił go najlepiej?

Zacięta! Transparent's Amy Landecker i Black-ish's Jenifer Lewis uderzyły w czerwony dywan w dopasowanych spodniach St. John. Ale obie położyły swój własny, niepowtarzalny obrót na zestawie odcisków zwierzęcych.

Landecker, 47 lat, wyszła na spacer po (bardziej) swobodnej stronie, łącząc swój zespół z obcasami na paskach i czarnym lakierem.

Zdjęcia: Zobacz jak gwiazdy przygotowywały się do SAG Awards 2017. Przeczytaj artykuł

Lewis, lat 60, wampiruje wzór z czerwonym biustonoszem, srebrnym sprzęgłem i czarnymi pompkami. Va-va-voom!

SAG Awards 2017: Kompletna lista nominowanych i zwycięzców Przeczytaj artykuł

Stylowy dogoniony przez Landeckera - bardzo dobry sport! - żeby przepytał ją o przypadek. Oto, co powiedziała:

Stylowe: Jak pan wybrał ten strój?

Amy Landecker: To była zamiana w ostatniej chwili! Miałam garnitur Siriano, który się nie zamykał, nie mogliśmy go zamknąć. A Molly Fishkin, która jest moją stylistką, umrze! [Laughs.]

Stylowe: Przynajmniej pasujesz do kogoś naprawdę bajecznego!

AL: Wiem, jestem naprawdę podekscytowany! Jest też wielką zwolenniczką społeczności trans, więc czuję się zaszczycona. Szczerze mówiąc, podążam za nią, kocham jej pracę, myślę, że jest genialna, jest też bardzo zgodna ze wszystkimi przyczynami, z którymi się zgadzam, więc jest to zaszczyt i przywilej.

Stylowe: Jaka jest twoja pierwsza reakcja, gdy widzisz kogoś w tym samym stroju?

AL: Ja nigdy... szczerze mówiąc, to również całkiem odważny strój! Prawda? Przepraszam, powiem, że moja córka nie była we mnie w tym ubraniu. Siriano było czarne i prostsze, a to jest oświadczenie! Mam na sobie garnitur lamparta!

Stylowy: Co powiedziała Jenifer, gdy podeszłaś do niej?

AL: Była bardzo szczęśliwa. Aktorzy kochają uwagę, a my razem mamy o wiele więcej uwagi! Podeszła do mnie i powiedziała: "Kochanie, jesteśmy teraz o wiele bardziej znani, bo mamy siebie nawzajem!" To prawda. Ja na to, "Wow, to będzie najlepszy pokaz nagród w moim życiu!" [Laughs.]

Stylowe przez nas tygodniowe