Tristan Thompson flirtuje z Khloe Kardashian na Instagram & Reveals Jest z niej "niezwykle dumny".

Tristan Thompson zabrał do Instagramu, by wykrzyczeć nowy serial dokumentalny ex Khloe Kardashian "Twisted Love"!

Tristan Thompson, 28 lat, po prostu nie zrezygnuje, jeśli chodzi o jego ex Khloe Kardashian, 35 lat! Cleveland Cavalier wysłał wiadomość gratulacyjną na jego historię Instagram w czwartek, 16 stycznia i podtekst był zdecydowanie flirtu. "Niezwykle dumny! @KhloeKardashian," napisał nad ogłoszeniem o najnowszym projekcie Khloe Twisted Love, a następnie "Gratulacje." Tristan - który dzieli się z Khloe 1-letnią córką True - dodał również trio emojis z gratulacjami, pokazując jak bardzo jest podekscytowany jej najnowszym przedsięwzięciem!

Khloe ogłosiła niedawno, że będzie sterować sześcioczęściowym serialem dokumentalnym z "Investigation Discovery" (ID). Każdy odcinek będzie zanurzał się w "zaufanej miłości, która może przerodzić się w zdradziecki los", zgodnie z informacją prasową, i będzie badał, jak historie miłosne mogą zakończyć się tragedią. "Uwielbiam ideę miłości, ale te historie ogłuszą nawet najbardziej beznadziejnych romantyków", powiedziała Khloe o projekcie. "Jestem długoletnią fanką identyfikacji i nigdy nie spotkałam się z historiami tak szokującymi jak te zbrodnie miłości i namiętności", kontynuowała Khloe.

Jeśli chodzi o Tristana i Khloe, para rozstała się oficjalnie w marcu zeszłego roku, po tym jak został przyłapany na nieodpowiednim całowaniu się z BFF Jordyn Woods, 22 lata, na imprezie domowej. Chociaż sytuacja była bolesna dla Khloe, zachowała ona pozytywne nastawienie do mediów społecznościowych i pozostała skupiona na współrodzeniu ich jednorocznej córki, która w kwietniu kończy dwa lata. Tristan najwyraźniej próbował odzyskać Khloe w ciągu ostatnich kilku miesięcy i nie wstydził się dać o tym ludziom znać! Gracz z NBA zaskoczył swoją ex wspaniałym diamentowym naszyjnikiem z pomocą jej BFF Malika Haqqq jesienią i wielokrotnie zostawiał flirtujące komentarze na swoim koncie Instagram.

Tristan nie tylko wspierał Khloe w jej osiągnięciach, ale również był dla niej bardzo pomocny! Wyciągnął wszystkie wnioski, gdy wraz z siostrami Kim i Kourtney wypuściła zapach KKW Diamonds, organizując masywny pokaz balonów, który miał być dostarczony do jej domu. "Dostałam te balony od dziecka True i Tristana i naprawdę doceniam miłość i zamyślenie", Khloe trysnęła wtedy. Tristan chciał również pogratulować Khloe po zdobyciu nagrody Reality Star 2019 w konkursie E! People's Choice Awards. "Gratuluje mamie Koko wygrania najlepszej gwiazdy reality 2019, czyli dwa lata z rzędu. Dwukrotny mistrz. Uwielbiam ten dźwięk", napisał na Instagramie, dodając seksowne czerwone zdjęcie swojego byłego.