Tyler Cameron i Stassie Karanikolaou spotkali się razem w Miami w sylwestra

Bachelorette wychowanek Tyler Cameron i BFF Kylie Jenner Stassie Karanikolaou zostali zauważeni razem w Miami w sylwestra.

12 Ulubionych zdjęć "The Bachelorette" Tylera Camerona. Przeczytaj artykuł

Cameron, 26 lat, była widziana "będąc strasznie przyjazną" z modelką, 22 lata, na LIV wewnątrz Fontainebleau Miami Beach, naoczny świadek mówi nam co tydzień. Para zadzwoniła w nowym roku na imprezie, która obejmowała występ braci Jonas. Inni goście to model Winnie Harlow i Miami restauracji i właściciel klubu nocnego David Grutman i jego żona, Isabela.

Para ta została po raz ostatni zauważona razem w L.A. w listopadzie, a źródło powiedziało nam, że są "absolutnie zajęci".

"Zachowują się swobodnie, ale Tyler naprawdę lubi Stassie", kontynuuje źródło. "I uważa, że jest cudowna."

Cameron, która przeprowadziła się z Florydy do Nowego Jorku na początku tego roku, spędziła czas w L.A. przed Świętem Dziękczynienia, a źródło dodało, że "chce się z nią dalej spotykać i zobaczyć, dokąd to zmierza".

Kylie Jenner's Friendship with Stassie Karanikolaou Vs Jordyn Woods: Zdjęcia Przeczytaj artykuł

Modelkę, która zdobyła drugie miejsce w tegorocznym sezonie The Bachelorette Hannah Brown, po raz pierwszy zauważono z Karanikolaou na początku listopada w klubie West Hollywood Hyde Sunset Kitchen + Cocktails, gdzie zapakowała się na PDA.

Dni później rozstali się w nocnym klubie Poppy po tym, jak oboje osobno wzięli udział w meczu Los Angeles Rams w L.A. Memorial Coliseum 24 listopada. (Karanikolaou oglądał z prywatnego pudła z Kylie i Kendall Jenner, podczas gdy Cameron był w pobliżu boiska z byłymi kostiumami Bachelorette Peter Weber i Dylan Barbour).

Generalny wykonawca umawiał się z supermodelką Gigi Hadidem przez prawie dwa miesiące, zanim rozpadli się w październiku.

Gwiazdy, które umawiały się na kawalerkę Przeczytaj artykuł

Później tego miesiąca powiedział nam, że "randki z dziewczynami są, jak, najmniejsze z moich zmartwień teraz. Jestem taki zajęty i biegam w kółko."

Ostatnia randka Cameron z Karanikolaou przyszła kilka dni po tym, jak 22-letnia Jenner napisała na Instagramie, że bestie były "wściekłe na siebie Rn."

"Lmaooooo", Karanikolaou skomentował ich zdjęcie w dopasowanych sukienkach, a potem dodał: "Kocham cię moja bliźniaczko", z czerwonym sercem emoji.

Makijażowy mulista odpowiedział: "Lol nie odzywaj się do mnie aż do 2020 roku."

Jenner - która rozstała się z chłopakiem Travisem Scottem w październiku - świętowała Sylwestra w L.A. z przyjaciółką Yris Palmer jako swoją randkę.