Uma Thurman, 49 lat, i Ethan Hawke's Son, Levon, 18 lat, Towers Over His Mom At Paris Fashion Week.

Jak matka, jak syn! Uma Thurman i jej 18-letni syn, Levon, którego dzieli z byłym mężem Ethanem Hawke'em, spędzili razem trochę czasu na pokazie Dior podczas paryskiego Haute Couture Fashion Week 2020!

(Stylowe) jabłko nie pada daleko od drzewa! Aktorka Uma Thurman, 49 lat, i jej 18-letni syn, Levon Hawke, naprawdę pokazali się na wiosenno-letnim pokazie Dior Haute Couture 20 stycznia w Musée Rodin w Paryżu. Duet matka-syn jest do siebie bardzo podobny, choć Levon zdecydowanie przypomina swojego ojca, Ethana Hawke'a, lat 49. Aktorka Pulp Fiction w swoim szarym i czarnym kolorze miała modny styl. Czarno-białe spodnie w kratę wyróżniały Umę, która połączyła zespół z kompletem szpiczastych obcasów i płaszczem na chłodną, zimową pogodę.

Levon był jednak bardziej podenerwowany swoim wyglądem. 18-latek poszedł z monochromatycznym czarnym zespołem, za wyjątkiem swojej kurtki, w której na całej powierzchni flaneli pojawiły się bluesy i zielenie. Levon założył również srebrny naszyjnik na szyję, ponieważ stanął przy swojej matce na zdjęciu op. Duet był naprawdę uderzający, ponieważ Levon wydawał się być daleko poza wzrostem swojej matki - oczywiście na wysokich obcasach.

Jasne jest jednak, że Levon ma naprawdę wspaniałe, hollywoodzkie geny, które działają w jego rodzinie! Jako syn Ethana i Umy, Levon jest potomkiem prawdziwej hollywoodzkiej rodziny królewskiej. I nawet jego siostra rozpoczyna własną drogę do przemysłu, który uczynił z ich rodziców domowników. Levon jest bratem nikogo innego jak 21-letniej Mayi Hawke. Maya słynie z tego, że w trzecim sezonie zainspirowanego serialu sci-fi "Stranger Things" z lat 80-tych Maya dokonała wielkiego przełomu na scenie. Maya zagrała Robina w trzeciej części programu, gdzie wpadła w nadnaturalne schematy i nieszczęścia innych bohaterów, Dustina i Steve'a. Naturalnie, tata Mayi i Levona nie mógł się oprzeć, ale tryskał o kolej swojej córki!

Uma Thurman i jej syn, Levon Hawke, uczestniczą w wiosenno-letnim pokazie Dior Haute Couture w Musée Rodin w Paryżu 20 stycznia [AP], ale wszystkie pochwały dla Mayi pozostawiły po sobie kilku fanów, którzy zastanawiali się, czy i kiedy jej brat przyjdzie do rodzinnego biznesu! Oczywiście, Levon ma już spory talent do mody obok swojej konsekwentnie eleganckiej mamy. Fani nie mogą się doczekać, aż zobaczą, co przyniesie przyszłość dla tej wschodzącej gwiazdy!