Vicki Gunvalson lubi pomysł na spinoff o swojej rodzinie, w atmosferze plotkowanego dramatu "RHOC".

Vicki Gunvalson wydaje się być chętna do zrobienia spinoffu na temat swojej rodziny i biznesu, po tym jak przyznała, że "nie wie" co jej przyszłość wiąże się z "RHOC".

Czy moglibyśmy zobaczyć Vicki Gunvalson, która w zupełnie inny sposób to robi? 57-latka mówiła o potencjalnym robieniu swoich rzeczy poza RHOC po tym, jak 20 stycznia fan zasugerował jej to na Instagramie. Vicki podzieliła się ze swoim bratem i siostrą zdjęciem, na którym pokazała się z nimi w Puerto Vallarta w Meksyku, gdy wychodzili na kolację i pili tam, gdzie wyglądała ekstatycznie, by być tam z nimi. "Może powinieneś zrobić spinoff o swojej rodzinie i biznesie", napisała zwolenniczka w dziale komentarzy, na co Vicki odpowiedziała: "To świetny pomysł", oznaczając głowę Bravo Andy Cohena, 50 lat, oraz oficjalne konto IG sieci! "Zgadza się, kocham cię Vicki," napisał inny fan. "Czas odejść od tych pań. Masz wspaniałą przyszłość pełną miłości. Nie potrzebujesz tego paskudztwa w swoim życiu."

Vicki robiąca swój własny program nie byłaby zbyt zaskoczona, biorąc pod uwagę, jak wiele fanka RHOC już wie o swoim życiu osobistym. Jej córka Briana Culberson, 32 lata, i syn Michael Wolfsmith, 35 lat, są kluczową częścią jej fabuły od czasu premiery spektaklu 14 lat temu. Briana wyszła za mąż za Ryana, 35 lat, w 2011 roku, a para ma dwóch synów razem: Troy, 7 lat, i Owen, 5 lat. "OG of the OC" pokazała również, jaką jest bajeczną bizneswoman, wprowadzając kamery telewizyjne do swoich biur ubezpieczeniowych Coto. Jej były Costar Lauri Waring pracował dla niej w pierwszych latach serialu.

Moment, w którym może się zdarzyć Vicki spinoff, jest dla niej ciekawym momentem. Wcześniej ujawniła, że "nie wie", czy wraca na 15. sezon występu 3 stycznia, po tym jak fan zapytał, czy nie wraca. Została zdegradowana do roli przyjaciółki w zeszłym roku, po tym jak przez pierwsze 13 sezonów była na pełnym etacie, ale nadal występowała w prawie każdym odcinku.

Nie jest jedyną osobą, która najwyraźniej czuje gorąco. Cała obsada RHOC jest rzekomo zdenerwowana swoją przyszłością w serialu po tym, jak Andy powiedział, że na nadchodzący sezon nadchodzą pewne zmiany. "Wszystkie panie mówią, że są pewne, że wrócą, ale nikt nie wie na pewno" - powiedział 29 grudnia źródło HollywoodLife EXCLUSIVELY.