Vicki Gunvalson ujawnia, że planuje przejść na emeryturę "Pretty Soon Soon" w atmosferze plotki "RHOC" Cast Shakeup.

Vicki Gunvalson mówiła o przejściu na emeryturę "dość szybko" po tym, jak przyznała, że "nie wie" czy wróci do "Real Housewives of Orange County" w przyszłym sezonie.

Od rzeczywistości do całkowitego relaksu? Vicki Gunvalson, 57 lat, otworzyła się o swoim potencjale na kolejne kroki w życiu w sekcji komentarzy Instagram snap jej z narzeczonym Steve'em Lodge'em, 61 lat, opublikowanych 16 stycznia. Dwa były w trybie wakacji na zdjęciu, które pokazał im jedzenie w restauracji w Puerto Vallarta, Meksyk, gdzie kibicowali z dwoma dużymi kieliszkami wina podczas przytulania się obok siebie. "Wyglądają jak emeryci", napisała jedna z fanów do "OG of the OC", na co odpowiedziała, "Całkiem niedługo", obok serca emoji. Vicki odniosła ogromny sukces w świecie biznesu, będąc jednocześnie Bravolebrity, ponieważ od kilku lat jest właścicielem Coto Insurance.

Vicki podpowiedzi na emeryturze przychodzą w ciekawym dla niej momencie, ponieważ ona i reszta jej obsady RHOC (Tamra Judge, Shannon Beador, Gina Kirschenheiter, Emily Simpson, Braunwyn Windham-Burke, Kelly Dodd), są więcej niż prawdopodobnie z niecierpliwością oczekują wiadomości na temat tego, czy będą z powrotem na pokaz 15 sezon. Matka dwójki dzieci, która od czasu premiery 14 lat temu jest w jakimś stopniu związana z franczyzą, powiedziała niedawno jednej z fanek, że "nie wie" po tym, jak zapytali ją o otaczające ją plotki, że nie wróci.

Pięćdziesięcioletni Andy Cohen tylko pogorszył sytuację, gdy w audycji radiowej Syriusz XM Jeffa Lewisa ujawnił, że pewne zmiany nadchodzą w 15. sezonie, kiedy to audycja zacznie filmować jeszcze w tym roku. "Komentarze Andy'ego zdenerwowały ich wszystkich i powiedziano im jakiś czas temu, że zbliża się cast shake-up", źródło bliskie produkcji podzieliło się WYŁĄCZNIE z HollywoodLife 29 grudnia. "Wszystkie panie [z 'RHOC'] mówią, że są pewne, że wrócą, ale nikt nie wie na pewno".

Obejrzyj ten post na Instagram Nocna randka z moim narzeczonym @stevelodge_oc . ❤️???????? Poczta udostępniona przez Vicki Gunvalson (@vickigunvalson) 15 stycznia 2020 o 18:58 PST

"Zostaną powiadomione za kilka tygodni, ale nikt jeszcze nie wie, kto wchodzi, a kto wychodzi" - kontynuuje nasze źródło. "Zjazd właśnie się zakończył, więc przyjrzymy się mu w nowym roku, ale zawsze przeprowadzają wywiady z nowymi paniami i mają oko na parę, jest jeszcze za wcześnie, by powiedzieć, co dokładnie się dzieje. Wszyscy tylko czekają, choć niektóre z pań zostały poproszone o sfilmowanie czegoś w swoim życiu tu i ówdzie, od czasu kiedy sfilmowano je oficjalnie na wypadek, gdyby zostały poproszone o powrót".