Walczysz z Keto Craze? Wejdź na wojnę.

Sponsorowana zawartość. Us Weekly otrzymuje odszkodowanie za ten artykuł, jak również za zakupy dokonane po kliknięciu na link i kupieniu czegoś poniżej.

Nowy rok oficjalnie nadszedł! Tak się cieszymy, że możemy zostawić 2019 rok za sobą i powitać rok 2020 z otwartymi ramionami. Nowy rok jest super ekscytujący, ponieważ może się czuć jak nowy leasing na życie. Ta pora roku jest impulsem do wprowadzenia poważnych zmian w naszym życiu. Najczęstszej transformacji dla wielu z nas? Rozpoczęcie podróży odchudzającej, oczywiście!

Jeśli szukasz, aby uzyskać na torze z utratą masy ciała i celów wellness w sposób, który jest prosty, nie ograniczając i faktycznie działa (jest konsekwentnie nazywany #1 diety dla utraty wagi przez US News & World Report), to mamy niesamowite wiadomości dla Ciebie! W zeszłym roku WW (Weight Watchers reimagined) oficjalnie zmienił nazwę na WW - a teraz na rok 2020, mają również nowy, niestandardowy program. Podczas gdy WW jest niekwestionowanym liderem w odchudzaniu, nigdy nie spocząć na laurach i zawsze są integracja najnowszych osiągnięć w nauce żywieniowej i behawioralnej do swoich programów. Prawdę mówiąc, jesteśmy naprawdę podekscytowani nowym i najbardziej zindywidualizowanym programem WW w historii - i nie możemy się doczekać, aż zacznie toczyć się na naszych noworocznych postanowieniach - zwłaszcza po tym, co wydawało się nam niekończącym się sezonem wakacyjnym!

Chcesz dokonać zmian w nowym roku? Zapisz się na plan myWW już dziś, zaczynając od zaledwie $3.80 za tydzień!

Ten innowacyjny program nie jest niczym innym jak dietą crash, o której wszyscy mówią (i prawdopodobnie zrezygnuje jutro!). Znany jako myWW, wymaga on dostosowania do zupełnie nowego poziomu poprzez dopasowanie do Ciebie sprawdzonego planu odchudzania zaprojektowanego tak, aby jak najlepiej współgrał z Twoim stylem życia. Wszystko zaczyna się od osobistej oceny, która podpowiada Ci pytania takie jak: "O jakiej porze dnia najtrudniej jest Ci dokonywać zdrowych wyborów?". Reszta to magia - a raczej nauka.

"Naukowo udowodniono, że indywidualne podejście prowadzi do większego zaangażowania i większej zmiany zachowań niż podejście ogólne" - powiedział dr Gary Foster, dyrektor naukowy WW. "Dzięki myWW dopasujemy cię do właściwego planu, który jest dla ciebie najbardziej wolny i elastyczny oraz daje ci pewność, że odniesiesz sukces. Ten nowy program pozwala ludziom żyć swoim życiem i nadal tracić na wadze."

Mówiąc wprost, to jest muzyka dla naszych uszu. Przecież kto nie spróbował diety typu "fad diet", która ostatecznie przyniosła mieszane rezultaty? W zeszłym roku wydawało się, że wszyscy mówią o keto - diecie, która koncentruje się na zrzucaniu węglowodanów, spalaniu tłuszczu i wejściu w "ketozę", czyli stan, w którym organizm wykorzystuje tłuszcz do produkcji energii. Keto, jeśli jest wykonywane prawidłowo, może być skuteczne przy odchudzaniu - ale jest również niezwykle restrykcyjne i niezrównoważone. Dieta keto jest synonimem skutków ubocznych, takich jak bóle głowy, zmęczenie, mgła mózgowa i trudności w zasypianiu - znana jako "grypa keto". Dieta ta może kolidować z jakością życia, dlatego też wiele osób musiało szukać innych rozwiązań.

To, co przyciąga nas do myWW, to sam fakt, że jest żywa - nie wspominając już o tym, że zajmuje pierwsze miejsce w rankingu US News & World Report oraz o planie odchudzania zalecanym przez pierwszego lekarza*. Nie owijajmy w bawełnę w bawełnę: węglowodany są po prostu rzeczywistością w naszym codziennym życiu, a rezygnacja z nich wydaje się zupełnie nierealna. Jeśli zdecydujesz się na realizację programu w czasie wojny, nie musisz się o to martwić - w rzeczywistości, na jednym planie, zarówno brązowy ryż, jak i pełnoziarnisty makaron są pokarmami ZeroPoint, co oznacza, że nie musisz ich mierzyć ani śledzić. To, co sprawia, że WW jest bardziej zrównoważona, to fakt, że jest mniej restrykcyjna niż inne podejścia, w rzeczywistości zmienia Twoje relacje z żywnością - i choć nie narzuca większych zmian w diecie i stylu życia, to umożliwia stałą, trwałą utratę wagi.

Program myWW oparty jest na systemie SmartPoints, który upraszcza skomplikowane informacje żywieniowe poprzez przypisanie każdej żywności jednej wartości liczbowej. Każdy plan żywieniowy ma inną wartość SmartPoints, którą możesz przypisać do swojego dziennego budżetu, a także listę żywności ZeroPoint lub składników, które pomagają stworzyć podstawy zdrowego żywienia. Pomyśl o swoim koncie bankowym, masz pieniądze do wydania każdego dnia i nikt nie mówi Ci, jak je wydać. Możesz zdecydować się na "płacenie" dużo za jeden posiłek, a następnie wybrać produkty ZeroPoint na następny, aby utrzymać Cię na właściwym torze i pomóc Ci wszystko zrównoważyć. Naprawdę nie jesteś ograniczony do niczego!

Musisz dokonać zmiany w nowym roku? Zapisz się na plan myWW już dziś, zaczynając od zaledwie 3,80$ tygodniowo!

Program myWW jest realizowany od dwóch lat, a firma poświęciła wiele godzin na badania i szeroko zakrojone testy z ponad 20.000 członków na całym świecie. A po zapoznaniu się z ich wynikami doszli do wniosku, że bez względu na to, na jakim planie wylądujesz dzięki programowi, wyniki utraty wagi są równe i spójne - co jest niesamowite! Ponadto, ich zaktualizowana aplikacja jest duża - pomyśl 24/7 czat z trenerem WW odpowiedzieć na każde pytanie, w każdej chwili!

Zespół naukowy WW jest przekonany, że mogą one pomóc Ci osiągnąć swoje cele z ich programu, i my też jesteśmy! Jest to zdecydowanie najbardziej konfigurowalny plan, na jaki natknęliśmy się w ostatnim czasie w pamięci, i nie możemy się doczekać, aby rozpocząć rok 2020 na właściwej drodze z pomocą myWW! Jeśli próbowałeś każdy plan diety pod słońcem bezskutecznie, to na pewno rozważyć dając ten jeden spróbować.

*Na podstawie ankiety przeprowadzonej w 2019 roku przez Kantar Health z 500 lekarzy, którzy zalecają pacjentom programy odchudzania.

Musisz dokonać zmiany w nowym roku? Zapisz się na plan myWW już dziś, zaczynając od zaledwie $3,80 na tydzień!

Sprawdź więcej naszych wyborów i ofert tutaj!

Ten post jest wniesiona do Ciebie przez zespół Us Weekly's Shop With Us. Zespół Shop With Us ma na celu wyróżnienie produktów i usług, które nasi czytelnicy mogą uznać za interesujące i użyteczne. Wybór produktów i usług nie jest jednak w żaden sposób zamierzony jako wyraz poparcia ze strony My Weekly lub jakiejkolwiek gwiazdy wymienionej w tym poście.

Zespół "Sklepu z nami" może otrzymywać od producentów produkty do testowania bezpłatnie. Ponadto, Us Weekly otrzymuje wynagrodzenie od producenta produktów, o którym piszemy, gdy klikniesz na link, a następnie zakupisz produkt przedstawiony w artykule. Nie decyduje to o tym, czy dany produkt lub usługa są dostępne lub zalecane. Shop With Us działa niezależnie od zespołu sprzedaży reklamowej. Cieszymy się z Państwa opinii na stronie ShopWithUs@usmagazine.com. Wszystkiego najlepszego na zakupy!