Wendy Williams zaczyna płakać i ujawnia, że NeNe Leakes ma "wielki" sekret tylko ona wie: "To sprawi, że będziesz płakać".

Wendy Williams nagle przerwała wywiad z Jerrym O'Connell'em na temat jej "Jan, 21 show", żeby przeczytać tekst z "NeNe Leakes". Gwiazda "RHOA" rzekomo napisała, że odchodzi z serialu. Wendy płakała, gdy ujawniła, że NeNe "niesie ciężar".

Wendy Williams wie coś "wielkiego" o NeNe Leakes! Gospodarz talk show, 55, upuścił kilka okruchów chleba o tajemnicy The Real Housewives z gwiazdy Atlanty, 52, jest wstrzymanie na jej show wtorek rano show, który wysłał gościa, Jerry O'Connell w lekkiej panice. Wszystko zaczęło się, gdy Wendy zatrzymała swoją dobrą przyjaciółkę, by opowiedzieć mu o tekście, który dostała podczas przerwy reklamowej.

"Spojrzałam na mój telefon pomiędzy reklamami i NeNe napisał, 'Rzucam [RHOA],' o 9:08 dziś rano," Wendy powiedziała Jerry'emu. Rozmawiali już o RHOA, kiedy Wendy wyciągnęła ten tekst. "Muszę coś powiedzieć, ale nie powiem zbyt wiele", przyznała, wyjaśniając, "Wiem coś o NeNe, że wszyscy będziecie płakać, być smutni, źle się z nią czuć - dźwiga na ramionach ciężar wielkiej rzeczy".

Tymczasem Jerry wyraził swoje zaniepokojenie i zaczął pytać o zdrowie NeNe, wraz z jej mężem Greggiem Leakesem, który jest obecnie w remisji po walce z rakiem. Puszysta Wendy potwierdziła, że Gregg jest "wyleczony", w odniesieniu do tego, że jest w remisji. Gospodarz potwierdził również, że dzieci NeNe'a są "w porządku". Co do zdrowia NeNe'a? - Jerry zapytał, czy nic jej nie jest, na co Wendy odpowiedziała, "Tak, ale jeśli nadal będzie dźwigać ten ciężar..."

Wendy kontynuowała, "Słuchaj, nie powiem tego, ona musi to powiedzieć. Moim zdaniem, NeNe, potrzebujesz tej platformy, żeby wyjaśnić drugą część swojego życia. Zapomnij o kawałkach włosów i kłóceniu się z nimi panienki [na RHOA]. Masz tę tajemnicę i ta tajemnica roztopi ich serca", powiedziała, wspominając, "Kiedy podzieliła się ze mną tą tajemnicą, płakałam z nią".

Wendy powiedziała Jerry'emu, że nie może ujawnić więcej informacji w obawie, że tajemnica stanie się publiczna. "Nie mogę ci powiedzieć... Nie mogę powiedzieć ci nawet za kulisami", powiedziała Wendy, która zaczęła płakać. "Nie potrzebujesz tej platformy, żeby to wyjaśnić!"

Wkrótce po tym jak pokaz Wendy został wyemitowany, NeNe pozornie odpowiedział gospodarzowi na Instagram. "WHO SAID DAT!?!?!", podpisała zbliżające się zdjęcie Instagramu, na którym patrzyła w dół. Użyła hashtagu, "#SMH," który jest skrótem od "potrząsania moją głową." Podczas gdy nie wspominała o Wendy ani o "wielkim sekrecie", fani NeNe'a wierzą, że jej post był naprawdę o tym, co działo się podczas porannego talk show.

(Kredyt fotograficzny: NeNe Leakes/Instagram)

Dzień wcześniej, NeNe miała fanów kwestionujących jej przyszłość na RHOA. Podzieliła się kryptycznym cytatem z Instagramu, który brzmiał: "Czasami nasze największe błogosławieństwa są zawijane w pożegnanie." NeNe nie podpisała się pod tym wpisem.

Pomimo przyznania się Wendy do tekstu NeNe'a, nic o jej odejściu z RHOA nie zostało ogłoszone ani potwierdzone. Fani twierdzili jednak, że nie zdziwiliby się, gdyby OG ATL opuściła występ z powodu jej trwającej kłótni z Kenią Moore, wraz z większą ilością obsady. W połowie sezonu trailer, który spadł 16 stycznia, pokazuje NeNe'a jadącego na niego z Kenią i próbującego pozornie na nią pluć. Wendy również robi cameo w sezonie 12 podgląd, mówiąc NeNe pokazać dziewczyny "przyjaźń i miłość" podczas rozmowy telefonicznej.