Wilmer Valderrama jest związany z modelką Amandą Pacheco po 8 miesiącach randek.

Fez odpowiedział na pytanie! Wilmer Valderrama jest zaręczony z Amandą Pacheco po ośmiu miesiącach randki.

Gwiazdy zaręczynowe z 2019 roku Przeczytaj artykuł

Że '70s Show alum, 39, zaproponował do modelu, 28, na plaży w La Jolla, nadmorskiej społeczności w San Diego, w środę, 1 stycznia. Później para podzieliła się zdjęciem Valderramy na zgiętym kolanie na swoich relacjach z Instagram. Pacheco zamieściła również zdjęcie z bliska swojego pierścionka z diamentem w kształcie gruszki.

"It's just us now" 01-01-2020, podpisali obie swoje prace w czwartek, 2 stycznia.

Zobacz ten post na Instagram "It's just us now" 01-01-2020 ?????! Poczta udostępniona przez amandapacheco... (@seaweanie) 1 stycznia 2020 o 23:03 PST

Pacheco podzieliła się również wiadomościami z Instagram Stories, pisząc: "Wchodząc w nowy rok jak..."

Kilka gwiazd pogratulowało przyszłym małżonkom w komentarzach do ich postów. Gabrielle Union napisała: "Gratulacje!", a Marlon Wayans: "Wszyscy dorastali. Gratulacje, bracie." Alexa PenaVega, w międzyczasie, napisała, "YESSSSSS!!!!!!!!!!!" z serią klaskania i serdecznych oczu emojis.

Pierścienie zaangażowania gwiazd z 2019 roku Przeczytaj artykuł

Valderrama i Pacheco zostały po raz pierwszy zauważone razem pod koniec kwietnia 2019 roku podczas zakupów w Los Angeles. W następnym miesiącu źródło powiedziało nam wyłącznie, że chodzili ze sobą "na randki".

Aktor wcześniej datował Demi Lovato od 2010 do 2016 roku i wkrótce potem miał krótki romans z Minką Kelly. W maju 2019 roku źródło powiedziało nam, że Lovato, 27 lat, udzieliła błogosławieństwa nowemu związkowi Valderramy.

"Demi wie o [Amandzie] i jest równie pomocna jak Wilmer w jej ostatnich związkach", powiedział wtedy osoba mająca dostęp do informacji poufnych. "Wilmer jest nadal zamknięty w Demi i dlatego zawsze byli tak blisko i dalej i kontynuowali swoją przyjaźń, jak również związek Wilmera z rodziną Demi".

Hot Rebound Romans Przeczytaj artykuł

Od czasu rozstania z gwiazdą NCIS piosenkarka "Trzeźwa" ma za sobą krótkotrwałe romanse z myśliwcem MMA Guilherme'em "Bombą" Vasconcelosem, projektantem mody Henri Levy'm i, ostatnio, modelem Austinem Wilsonem.

Valderrama i Lovato pozostali przyjaciółmi po ich rozstaniu, a on był wielkim wsparciem po jej prawie śmiertelnym przedawkowaniu leków w lipcu 2018 roku. Odwiedził ją nawet wielokrotnie w szpitalu.

"Wilmer jest kompletnie zdruzgotany i nadal kocha Demi", źródło powiedziało nam wtedy wyłącznie. "Była z nim szczera, tak jak z rodziną, przyjaciółmi, fanami i całą publicznością, zwłaszcza z jej nową piosenką, ale on nie sądził, że jest tak poważna i że będzie się tak bardzo zmagać i mieć sytuację, która będzie miała te reperkusje".