Winona Ryder's SAG Awards Faces and More Insane Celeb Moments Caught on Camera

Oszalejmy! Na cześć wielu wyrazistych twarzy Winony Ryder na rozdaniu nagród SAG Awards 2017, Us Weekly Video podsumowało jedne z najbardziej szalonych, niebiańskich chwil, jakie kiedykolwiek udało się uchwycić na kamerze - które można obejrzeć w powyższym filmie.

Zdjęcia: Gwiazdy Wirusowe: Największe internetowe gwiazdy roku 2016 Przeczytaj artykuł

Naturalnie, Ryder, 45 lat, który w niedzielę 29 stycznia, w niedzielę, na czele tegorocznej edycji SAG Awards, zaserwował główną twarz. Jak zauważyli widzowie, aktorka wygłosiła szereg wyrazów twarzy w przemówieniu przyjętym przez Davida Harboura w ramach programu Stranger Things. Podczas swojej pasjonującej oration, w której bronił artystów i outsiderów, Ryder zareagował wyglądem wstrząsu, podniecenia i wszystkiego pomiędzy.

Zdjęcia: Największa gwiazda w historii! Przeczytaj artykuł

41-letnia Harbour zwróciła się do teraz-wiralnych twarzy Rydera w poniedziałek, 30 stycznia, wywiad z Vanity Fair. "Jej twarz jest po prostu tak wyrazista", tryskał absolwent Broadwayu. "Co za niesamowita jakość. I to jest po prostu takie zabawne mieć ludzi - mieć taką ognistą mowę, a potem mieć ludzi, którzy doceniają głupotę i radość, jak zupełnie wspaniała, wrażliwa, wyrazista aktorka. Uwielbiam to."

Zdjęcia: Gwiazdy - są takie jak my! Przeczytaj artykuł

Poza pokazem Rydera - kradnącymi grymasami, grymasami i sakiewkami - Us Weekly Video spogląda wstecz na inne porywające momenty gwiazd, takich jak Taylor Swift, Kanye West, Miley Cyrus, Nicki Minaj, Jennifer Lawrence, Adrien Brody i Halle Berry.

Oh, i aby przeżyć ten czas na nowo, Drew Barrymore błysnął Davidem Lettermanem w jej nagich piersiach, obejrzyj film powyżej!