Zdobądź Certyfikat Projektu Graficznego, aby wzbogacić swoje CV z tym kursem $39

Us Weekly posiada partnerów stowarzyszonych, więc możemy otrzymać odszkodowanie za niektóre linki do produktów i usług.

Bez względu na to, w jakim zawodzie obecnie pracujesz lub do którego aspirujesz, nie ma wątpliwości, że znajomość podstaw projektowania graficznego daje Ci ogromną przewagę. Po prostu znaj±c się na Photoshopie możesz pomóc w znalezieniu pracy! Ale świat projektowania graficznego może być niesamowicie przytłaczający, zwłaszcza jeśli nigdy wcześniej nie korzystałeś z jego kluczowych narzędzi.

Na szczęście dla Ciebie wkraczamy w rok 2020 i jest wiele sposobów, abyś mógł rozwijać nowe umiejętności - nawet tak dynamiczne jak projektowanie graficzne. Na przykład Pakiet "Complete 2020 Learn to Design Certification" jest kompleksowym programem szkoleniowym, który pomoże Ci rozwinąć Twoje umiejętności od podstaw. Od JavaScriptu po Photoshopa, nauczysz się umiejętności projektowych w zakresie marketingu, tworzenia oprogramowania i wielu innych. A najlepsza część? Nigdy nie musisz wchodzić do klasy.

W zaciszu własnego domu będziesz miał nieograniczony dostęp do wielogodzinnych treści, na które składają się pomocne wykłady i filmy wideo, które pomogą Ci w pełni zrozumieć szeroki zakres projektowania. Na koniec, będziesz miał wiedzę i pewność siebie, której potrzebujesz w każdej dziedzinie pracy. I choć każdy z 10 kursów w pakiecie kosztowałby Cię około 200 dolarów, to z tą ekskluzywną ofertą możesz otrzymać wszystkie 10 za jedyne 39 dolarów. Oto, czego się nauczysz:

Zostań mistrzem Adobe.

Niezależnie od tego, czy używasz ich do pracy czy zabawy, szeroka gama programów Adobe może być dla Ciebie niezwykle przydatna. Dzięki pakietowi programu The Complete 2020 Learn to Design Certification można poznać podstawy projektowania - od tworzenia logo do projektowania grafiki w mediach społecznościowych. Uzyskasz konkretną wiedzę na temat projektowania stron internetowych, aplikacji mobilnych i nie tylko, korzystając z narzędzi Adobe wraz z poradami instruktorów kursu.

I choć korzystanie z programu Photoshop może być najbardziej przytłaczającą rzeczą, jaka kiedykolwiek pojawiła się na początku, to po ukończeniu 10 szczegółowych kursów z pakietu stanie się on drugą naturą. Poznasz nie tylko podstawy jednego z najczęściej używanych narzędzi projektowych, ale także nauczysz się, jak efektywnie wykorzystać swój czas w programie, dzięki technikom selekcji i skrótom formuły. A niezależnie od tego, w jakim zawodzie jesteś, nauka usprawniania pracy jest nieocenioną umiejętnością.

Po opanowaniu podstaw programów Photoshop, Illustrator, InDesign i innych programów Adobe w ramach kursów szkoleniowych będziesz mógł skorzystać z zajęć mistrzowskich z projektowania. Tutaj poznasz teorię kolorów, typografię, kompozycję i wiele innych. Nauczysz się nawet, jak stworzyć cały pakiet marki, w tym wizytówki i zasoby internetowe.

Nauczysz się tajników marketingu internetowego.

Nie musisz być w reklamie, aby zrozumieć wartość dobrego marketingu. Niezależnie od tego, czy masz własną firmę, czy jesteś wpływowy w mediach społecznościowych, zrozumienie dobrej kampanii online może być kluczowe dla Twojego sukcesu. Dowiesz się, jak przyciągnąć publiczność poprzez sztukę projektowania w Adobe Spark, prowadzenie ruchu cyfrowego do witryn i zwiększenie sprzedaży w tym procesie.

Ze świetnym marketingiem często wiąże się świetne logo. Nawet jeśli nigdy wcześniej nie projektowałeś logo w wersji cyfrowej, dzięki uczestnictwu w rzeczywistych projektach realizowanych w ramach programu uzyskasz pełne zrozumienie procesu projektowania logo. Od teorii projektowania logo i złotej proporcji do psychologii kolorów, zobaczysz sztukę tworzenia logo w zupełnie nowym świetle.

Poznaj moc języka JavaScript.

Nie sądzisz, że trzeba znać JavaScript, aby być dobrym grafikiem? Okazuje się, że biegła znajomość tego cyfrowego języka może naprawdę przydać się w projektowaniu stron internetowych, grach i wielu innych dziedzinach. To dlatego, że w świecie projektowania cyfrowego często trzeba będzie rozwiązywać złożone problemy, debugować rzeczy, aby działały poprawnie. Ta umiejętność może się przydać w wielu zawodach, które działają w sieci w pewnym zakresie. Innymi słowy, posiadanie doświadczenia w zakresie JavaScript w swoim życiorysie jest absolutnie bezcenne.

Wraz ze zrozumieniem języka JavaScript, The Complete 2020 Learn to Design Certification Bundle nauczy Cię wszystkiego o CSS, jednym z najważniejszych języków w rozwoju projektowania stron internetowych. W ciągu sześciu godzin wykładów poznasz podstawy języka HTML, podstawy CSS, CSS Selectors, specyfikę, dziedziczenie, kaskadę i funkcje wyświetlania. Pobrudzisz sobie także ręce, tworząc projekt bazowy, a nawet dodając komentarze do swojego pierwszego kodu.

Nawet jeśli nie chcesz robić kariery w rozwoju sieci lub projektowania, sztuka projektowania online stała się nieocenioną umiejętnością na każdym rynku, ponieważ tak wiele firm korzysta z internetowych punktów sprzedaży. Będąc dobrze zorientowany w temacie, staniesz się niesamowitym atutem dla każdej firmy, dla której pracujesz, stawiając cię przed krzywą, jeśli chodzi o czas ubiegania się o nową pracę lub awans w swojej karierze.

Myślisz, że zostaniesz profesjonalistą w dziedzinie projektowania graficznego może zrobić ci coś dobrego? Oczywiście, że tak! A na ograniczony czas, możesz skorzystać z pakietu "The Complete 2020 Learn to Design Certification Bundle" za jedyne 39 dolarów.

Ceny mogą ulec zmianie.