Żonaty! Erin Foster i Simon Tikhman zawiązują węzeł w Nashville Ceremonia

Wbudowana błogość! Erin Foster i Simon Tikhhman są oficjalnie małżeństwem, Us Weekly może potwierdzić.

Wesele gwiazd z 2019 roku Przeczytaj artykuł

Nowożeńcy zawiązali węzeł w Nashville w sylwestra, mówi nam źródło. Wśród ich gości była siostra panny młodej, Sara Foster, ich ojciec, David Foster i jego żona, Katharine McPhee.

Szczęśliwa para ogłosiła swoje zaręczyny w sierpniu w Napa Valley, w Kalifornii, z Sarą, 38 lat, umieszczając wiadomości w Instagram. "Panie, myślę, że morał tej historii jest szalony, bo najwyraźniej dostajesz pierścionek", zapytała w podpisie, oznaczając Erin w poście.

Gwiazdy wysłały pozdrowienia, komentując post Sary. McPhee dodał cztery uśmiechnięte twarze z serduszkami emojis. Tymczasem Gwyneth Paltrow napisał: "Awwwwwwwwww."

Chwilę później, Ledwo Znana gwiazda podzieliła się swoim własnym zdjęciem Instagramu, umieszczając swoją zszokowaną reakcję na pełnym ekranie. "How on earth did I pull this off," she captioned the pic.

Pięć dni później, życzyła swojemu wkrótce przyszłemu mężowi szczęśliwych urodzin, umieszczając na jego twarzy zdjęcie swojej ręki (i błyszczący pierścionek zaręczynowy). "Wszystkiego najlepszego dla mojej lepszej połówki! Chcę go uczcić, ale też nie chcę, by przyćmił on moje zaręczyny", żartował dyrektor kreatywny Bumble.

Od Kim Kardashian po księżną Kate, to są najlepsze suknie ślubne dekady. Przeczytaj artykuł

Ujawniliśmy związek Erin z biznesmenem w sierpniu 2018 roku. "Minęło około pół roku, a oni są bardzo poważni", powiedział nam wtedy jeden ze źródeł. Inny wtajemniczony dodał: "Erin i Simon spotkali się przez wspólnych przyjaciół w L.A. Sprawy idą dobrze. Simon jest naprawdę dobrym człowiekiem i cudownie traktuje Erin."

Na początku tego roku, tata David, lat 70, i McPhee, lat 35, powiedział "Tak" w Londynie 28 czerwca. W odróżnieniu od zaślubin Erin i Tikhmana z Nashville, para wymieniła się ślubami w kościele Saint Yeghiche w dzielnicy South Kensington w zachodnim Londynie przed około 100 gośćmi.

Celebryty z 2019 r. Przeczytaj artykuł

McPhee napisał na Instagramie przed ich ślubowaniem: "Dokładnie 13 lat temu mój pierwszy singiel, Somewhere Over The Rainbow, został wydany tuż po Idol. Dzisiaj... wychodzę za mąż za człowieka, który go wyprodukował. Życie jest pełne pięknych zbiegów okoliczności, czyż nie? Dziękuję, że wziąłeś mnie za tęczę, David."

David dzieli się Erin i Sarą ze swoją byłą żoną, Rebeccą Dyer.