Zooey Deschanel dzwoni w Nowym Roku ze swoim "słodkim" Jonathanem Scottem.

Nowy rok, nowa miłość! Zooey Deschanel powitała rok 2020 ze swoim chłopakiem, Jonathanem Scottem, u boku w poczcie Instagram w środę, 1 stycznia.

Pary Celebrytów i Jak się poznali po raz pierwszy Przeczytaj artykuł

"Szczęśliwego Nowego Roku z moją ukochaną", Deschanel, 39 lat, napisał zdjęcie z gwiazdą Property Brothers, 41, owijającą wokół niej ręce. Para uśmiechała się, a absolwentka New Girl założyła płaszcz z nadrukiem leoparda i Scott w czarnej kurtce i pasującej czapce z daszkiem.

Para spotkała się w sierpniu podczas kręcenia rodzeńskiej edycji Carpool Karaoke z Drew Scottem i Emily Deschanel. Jonathan powiedział nam we wrześniu, że nie ma go na rynku, ale nie wymienił swojej nowej dziewczyny. Wiele źródeł potwierdziło nam, że to rzeczywiście była gwiazda 500 Dni Lata.

"Widzę kogoś", powiedział wtedy. "Jestem bardzo prywatną osobą, więc zazwyczaj o tym nie mówię. To na pewno jest dla mnie wyjątkowe, bo jestem facetem, który podnosi poprzeczkę w tym, czego szukam u partnera. Zostałem trochę zaskoczony. To była zdecydowanie miła niespodzianka."

Mało prawdopodobne, że Celebrity Couples Przeczytaj artykuł

Źródło powiedziało nam później w tym samym miesiącu, że para miała "natychmiastową chemię", kiedy się spotkali i kliknęli na swoje wspólne interesy.

"Połączyły ich miłość do muzyki, filmu, teatru - i kolęd", powiedział wtedy wtajemniczony, dodając, że "zaprzyjaźnili się i zaczęli pisać sms-y i rozmawiać przez telefon, i to rozkwitło stamtąd".

Dwójka została oficjalną członkinią Instagramu w październiku i od tego czasu zaprezentowała swój rodzący się romans w mediach społecznościowych, a nawet na scenie podczas grudniowego koncertu zespołu Zooey, She & Him. Swoje czerwone dywany zadebiutowali w listopadzie na rozdaniu nagród Critics' Choice Documentary Awards w Brooklynie.

Podczas gdy Jonathan i gwiazda Elf świętowali razem swój pierwszy Nowy Rok, oni również spędzili razem swoje pierwsze Święto Dziękczynienia. Osobowość telewizyjna publicznie zadeklarowała swoją miłość do Zooey przez Instagram w listopadzie.

Celebrity Splits z 2019 roku Przeczytaj artykuł

"Jestem ponad wszelką wdzięczność, że otaczają mnie tacy niesamowicie zabawni ludzie i szczeniaki. Wnosisz radość do mojego życia. Kocham cię ☺️ ❤️," Jonatan podpisał się z aktorką 28 listopada selfie.

Zooey ogłosiła, że we wrześniu rozstała się ze swoim wyobcowanym mężem, Jacobem Pechenikiem. Poprzednia para to rodzice córki Elsie, 4 lata, i syna Charliego, 2 lata przed ślubem z Pechenikiem, piosenkarka "Why Do You Let Me Stay Here?" była w latach 2009-2012 mężem zespołu Death Cab for Cutie frontmana Bena Gibbarda. Jonathan, z kolei, umawiał się z Jacintą Kuzniecow, ale para, którą nazwał, zrezygnowała z ich trzyletniego związku w 2018 roku.