The Rock opłakuje swojego ojca, Rocky'ego "Soulmana" Johnsona, po tragicznej śmierci w wieku 72 lat: "I'm In Pain".

Dwa dni po śmierci Rocky'ego Johnsona w wieku 72 lat, syn zawodowca zapaśników, Dwayne "The Rock" Johnson, udał się do mediów społecznościowych, by podzielić się hołdem, który pozostawił fanów we łzach.

Ojciec Dwayne'a 'The Rock' Johnsona, Rocky Johnson, zmarł w swoim domu 15 stycznia w wieku 72 lat. Po śmierci ojca "The Rock" pozostawał z dala od mediów społecznościowych, ale 17 stycznia wrócił do Instagram, aby złożyć wzruszający hołd swojemu staruszkowi. Wraz z historycznym filmem o sobie na widowni jednego z meczów WWE Rocky'ego, The Rock zamieścił długą wiadomość upamiętniającą jego ojca. "Przełamałeś kolorowe bariery, stałeś się legendą pierścieni i szlak przetarł ci drogę przez ten świat", tryskał. "Byłem chłopcem siedzącym w fotelach, obserwującym i uwielbiającym ciebie, mojego bohatera z daleka."

Po wspomnieniu, jak jego ojciec pomógł mu wyrosnąć na mężczyznę, The Rock dodał: "Tato, chciałbym mieć jeszcze jedną szansę, żeby ci powiedzieć, kocham cię, zanim przejdziesz na drugą stronę. Ale tak szybko zostałeś mi odebrany bez ostrzeżenia. Odszedł w jednej chwili i już nie ma powrotu. Jestem w bólu. Ale oboje wiemy, że to tylko ból i to minie. Teraz będę nosił twoją manę i etykę pracy ze mną." Swoje przesłanie zakończył mówiąc ojcu, by odpoczywał "bez bólu, bez żalu i zadowolony z siebie". I powiedział Rocky'emu, że zawsze będzie jego "dumnym i wdzięcznym synem".

Niewiele wiadomo o szczegółach dotyczących przemijania Rocky'ego, ale według przesłania Dwayne'a, wieść była nagła i niespodziewana. Podobnie jak The Rock, Rocky był zawodowym zapaśnikiem, który był częścią pierwszego w historii zespołu black tagów w WWE. Wraz ze swoim partnerem, Tonym Atlasem, Rocky wygrał drużynowe mistrzostwa Tagów w 1983 roku.

Rocky odszedł z zapasów w 1991 roku i zwrócił uwagę na trening The Rock, aby mieć podobną udaną karierę. Został wprowadzony do WWE Hall of Fame w 2008 roku, a The Rock z dumą poprowadził jego induction. Rocky był żonaty z żoną, Sheilą, w chwili jego śmierci. W 2003 roku rozwiódł się z matką The Rock, Atą Maivią, a wcześniej ożenił się z Una Sparks, z którą miał dwoje dzieci, Curtisa i Wandę.